reklama

Popový král Michael Jackson se vrací na scénu

Popový král ožije v nové megashow Forever King of Pop. V Čechách se zastaví na čtyři představení

Americká hvězda r'n'b Ne-Yo
Americká hvězda r'n'b Ne-Yo | Foto: Reuters

Smrt ikony popu Michaela Jacksona způsobila nejen v hudebním světě šok. Zázračné vstání z mrtvých se nekoná, přesto se slavné hity znovu objeví na pódiu v celosvětové show Forever King of Pop.

Velkolepé taneční a hudební vystoupení se představí v České republice jen ve čtyřech městech v březnu roku 2012. Předprodej vstupenek však začal již 24. října a zájem je obrovský.

Představení trvá dvě a půl hodiny a nabízí to nejlepší ze čtyřicetileté kariéry krále popu. Nebudou chybět hity jako Beat it, Billie Jean, Thriller, Bad, Black Or White, I Just Can´t Stop Loving You a další. Dokonalé provedení tanečních kreací a živá vystoupení „živého" Michaela Jacksona doprovází řada dalších zpěváků, tanečníků, kaskadérů i gospel choir. K tomu budou k vidění okouzlující efekty, krásné kostýmy, kulisy a velkoplošné projekce. Jako bonus bude autentická pódiová verze videoklipů k hitům Thriller a Smooth criminal.

Show připravila Jackson Family Foundation v čele s hlavou rodiny Josephem Jacksonem. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket Art.

V polské televizi podpořila LGBT: Nečekala jsem, že by to někoho mohlo stát místo | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama