reklama

Popelka na ledě: skvostná show putuje po republice

Pohádka o Popelce ožívá v muzikálu na ledě

Popelka na ledě- Vlastimil Harapes, Dana Morávková
Popelka na ledě- Vlastimil Harapes, Dana Morávková | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Jedna z nejznámějších pohádek na světě O Popelce dostala nový rozměr. Popelka na ledě je kouzelný muzikál známého autora a režiséra Jindřicha Šimka a autora hudby Petra Maláska.

Muzikál je koncipován jako pohádkový příběh z barokního období v úžasně variabilní scéně s prvky pohádkové fantazie. Diváky ohromí krásné kostýmy, nevšední světelná kompozice, filmová projekce a efekty spojené s filmovou animací. Provedení na ledě je specifickou českou inscenační formou a spojuje herce, zpěváky, tanečníky a krasobruslaře na jednom místě. Stává se tak jedním z nejnáročnějších projektů v showbusinessu.

V rolích Popelky a prince se objeví ruský sólový pár Jelena Jovanovič a Konstantin Gavrin, jimž propůjčí hlasy Lucie Bílá a Ondřej Ruml. Mezi další účinkující patří například Jiří Korn, Sabina Laurinová či Leona Machálková.

Turné 2011 zahrnuje Prahu, Brno, Pardubice, Ostravu a další města. Vstupenky lze zakoupit na mnoha místech předprodeje, mimo jiné v sítích Ticketpro, Ticketportal nebo Ticketstream za ceny od tří set devadesáti korun.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama