reklama

Polibte se v květnu pod rozkvetlým stromem a pomozte!

Chystáte se svého muže políbit v květnu pod roskvetlým stromem? Buďte užiteční a pošlete DMS!

Jarní lásky čas.
Jarní lásky čas. | Foto: Reuters

Květen je měsíc lásky, romantických polibků a alergici jistě dají za pravdu, že květy stromů jsou ve své plné kráse a síle. Spojte příjemné s užitečným a polibte se pod rozkvetlým stromem. Prožijete hezké chvíle a pomůžete stromům.

Zachraňování stromů a pomáhání přírodě by mělo být nejpřirozenější vlastností člověka. Nadace Partnerství se rozhodla pro měsíc květen udělat sbírku, kterou pomůže udržet naši planetu zelenou. Neseďte doma, vydejte se do přírody a udělejte něco nejen pro své zdraví, ale také pro krásnou přírodu.

Polibek v květnu

Tradice praví, že prvomájové políbení pod rozkvetlou třešní nebo jabloní ženě zaručí, že neuschne a bude po celý rok krásná a přitažlivá. Pokud se necháte vylákat jarním sluníčkem a dodržíte tradici pod voňavým stromem, můžete mu poslat malý finanční příspěvek.

Jak pomoci?

Pokud vás pohled na stromy těší, můžete jim pomoci a zaslat DMS. Stačí vzít mobilní telefon a poslat zprávu ve tvar: DMS STROM na telefonní číslo 87 777 a přispějete Nadaci Partnerství na výsadbu a ochranu stromů po celé republice. Cena DMS je 30 korun a na celou nadaci z jedné DMS putuje 27 korun.

Nadace Partnerství

Jejich posláním je darování grantů pro zlepšení přírodních podmínek. Poskytují odborné služby, vzdělávají a přenáší dobrou praxi. Podporují výsadby stromů a zeleně v krajině i ve městech. Snaží se obnovit a oživit veřejná prostranství. Kromě jiného se zabývají bezpečnou dopravou ve městech a bezpečnými cestami do škol. Kolem sebe šíří enviromentální výchovu a zapojují děti do života v obci.

Nadační příspěvky poskytují neziskovým organizacím, školám, obecním úřadům i jednotlivcům po celé České republice. Během jedenadvaceti let jejich existence podpořili na tři tisíce projektů ve výši 280 miliónů korun.

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama