reklama
 

Polibte se v květnu pod rozkvetlým stromem a pomozte!

Chystáte se svého muže políbit v květnu pod roskvetlým stromem? Buďte užiteční a pošlete DMS!

Jarní lásky čas.
Jarní lásky čas. | Foto: Reuters

Květen je měsíc lásky, romantických polibků a alergici jistě dají za pravdu, že květy stromů jsou ve své plné kráse a síle. Spojte příjemné s užitečným a polibte se pod rozkvetlým stromem. Prožijete hezké chvíle a pomůžete stromům.

Zachraňování stromů a pomáhání přírodě by mělo být nejpřirozenější vlastností člověka. Nadace Partnerství se rozhodla pro měsíc květen udělat sbírku, kterou pomůže udržet naši planetu zelenou. Neseďte doma, vydejte se do přírody a udělejte něco nejen pro své zdraví, ale také pro krásnou přírodu.

Polibek v květnu

Tradice praví, že prvomájové políbení pod rozkvetlou třešní nebo jabloní ženě zaručí, že neuschne a bude po celý rok krásná a přitažlivá. Pokud se necháte vylákat jarním sluníčkem a dodržíte tradici pod voňavým stromem, můžete mu poslat malý finanční příspěvek.

Jak pomoci?

Pokud vás pohled na stromy těší, můžete jim pomoci a zaslat DMS. Stačí vzít mobilní telefon a poslat zprávu ve tvar: DMS STROM na telefonní číslo 87 777 a přispějete Nadaci Partnerství na výsadbu a ochranu stromů po celé republice. Cena DMS je 30 korun a na celou nadaci z jedné DMS putuje 27 korun.

Nadace Partnerství

Jejich posláním je darování grantů pro zlepšení přírodních podmínek. Poskytují odborné služby, vzdělávají a přenáší dobrou praxi. Podporují výsadby stromů a zeleně v krajině i ve městech. Snaží se obnovit a oživit veřejná prostranství. Kromě jiného se zabývají bezpečnou dopravou ve městech a bezpečnými cestami do škol. Kolem sebe šíří enviromentální výchovu a zapojují děti do života v obci.

Nadační příspěvky poskytují neziskovým organizacím, školám, obecním úřadům i jednotlivcům po celé České republice. Během jedenadvaceti let jejich existence podpořili na tři tisíce projektů ve výši 280 miliónů korun.

 

Dcera Madonny se při natáčení reklamy svlékla donaha. Klip propaguje rozmanitost | Video: Desigual
reklama
reklama
reklama