reklama

Podpořte charitativní projekt Rozsviťte s námi Prahu

Každý se může stát sponzorem žárovky na pražském vánočním stromě a pomoci obětem domácího násilí

Vánoční strom v Německu
Vánoční strom v Německu | Foto: Reuters

Každý se může stát sponzorem žárovky na pražském vánočním stromě - i vy se můžete zapojit do unikátního projektu radia City. Charitativní akce letos pomůže občanskému sdružení ROSA a azylovému domu pro ženy oběti domácího násilí a jejich děti. Staňte se sponzorem žárovky také vy.

Radio City připravilo unikátní předvánoční projekt Rozsviťte s námi Prahu. Vypůjčilo si vánoční strom na Staroměstském náměstí, který můžete rozsvítit a ještě udělat něco pro dobrou věc. Sponzorem jedné nebo klidně stovky z jeho žárovek se může stát každý z vás. Tím, že se stanete sponzorem žárovky na pražském vánočním stromě, zároveň pomůžete podpořit pražský azylový dům pro týrané ženy, který na utajené adrese provozuje občanské sdružení ROSA - veškerý výtěžek poputuje na jeho konto a pomůže ženám a jejich dětem v bezvýchodné situaci začít nový život v bezpečí a strávit klidné vánoce beze strachu.

Jak pomoci?

Posláním jedné DMS si můžete symbolicky rozsvítit žárovku na pražském vánočním stromě. Bude svítit právě pro vás. Každý si může rozsvítit svou žárovku a zapsat se tak do seznamu všech sponzorů. Pište ve tvaru: DMS ZAROVKA a odešlete na číslo 87777. Cena takto odeslané DMS je třicet korun, občanské sdružení ROSA z ní obdrží 27 korun. Každý, kdo odešle tuto dárcovskou SMS, si může svoji žárovku rozsvítit na www.radiocity.cz.

Rozsvícení vánoční stromu

Projekt "Rozsviťte s námi Prahu 2011" vyvrcholí 26. listopadu na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti moderátorské dvojice Iva Lecká a Vojta Efler rozsvícen symbol pražských Vánoc, tradiční vánoční strom, a bude předán šek s výtěžkem z odeslaných DMS zástupkyni občanského sdružení ROSA. Patrony projektu "Rozsviťte s námi Prahu 2011" jsou Ivana Chýlková, Sandra Nováková, Janek Ledecký, Martin Dejdar, Tomáš Klus a Kryštof Hádek.

Hartl: Táta měl strach, že jsem na kluky. Uklidnil ho plakát sexsymbolu | Video: Martin Krepindl, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama