reklama

Podívejte se na ty nejdražší svatby v historii světa!

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Za chvíli tu máme máj, lásky čas! A s ním i čas svatební, čas vdávání a ženění. My se právě v těchto dnech svatbami v redakci zabýváme, radíme našim čtenářkám a čtenářům, jak ušetřit čas, nervy i peníze - zkrátka si svatbu užít bez stresu a tak jak by/ste měli!

Ať se o naší lásce dozví celý svět!

A tak jsem si řekli, že by neuškodilo připomenout si i ty NEJ svatební obřady historie. Jejich protagonisté byli (někteří stále jsou) mladí, krásní a velmi, velmi bohatí. To vše dali znát právě ve svůj svatební den. Na slávu trvající několik hodin padly v přepočtu desítky milionů, dokonce miliardy korun.

Bohatství ovšem neznamená zároveň štěstí

A tak některá z uvedených manželství nevydržela déle než rok. A zdaleka ne všechna byla šťastná. Jako příklad může posloužit to úplně nejdražší a nejsledovanější manželství světa: prince Charlese a Lady Diany. Přestože by se započítáním inflace vyšla dnes jejich svatba na 2 miliardy korun, svazek se stal pro oba zúčastněné spíš zlatou klecí než rájem ne Zemi. Jen tak mimochodem - za ty peníze by šlo zachránit život asi dvaceti milionů afrických dětí...

Zkuste na to jít jinak, i tak si to užijete a nemusíte utratit miliony!

Hodně štěstí!

Více se o svatbách dozvíte ZDE!

reklama
reklama
reklama