reklama

Podívejte se, jak griluje Zdeněk Pohlreich

Léto začalo a vy můžete nahlédnout pod ruce Zdeňka Pohlreicha na Gril festivalu!

Foto: Isifa

Uznáváte mistra kuchaře Zdeňka Pohlreicha a chtěli byste ho vidět v akci? Neváhejte, a vydejte se na gril festival se Zdeňkem Pohlreichem aneb grilujeme u Vás.

Přijďte si zagrilovat se Zdeňkem Pohlreichem a užijte si bohatý program, který bude bavit nejen vás, ale i vaše děti. Interspar rozjíždí Gril festival a my víme víc!

Gril Festival se Zdeňkem Pohlreichem

Grilovací sezóna přináší grilovačku se Zdeňkem Pohlreichem. Interspar si připravil bohatý program pro dospělé i děti. Bude se hlavně grilovat a soutěžit o skvělé ceny. Gril festival dokonce bude cestovat. První část už má za sebou Zlín a Karlovy Vary. Nyní se Šéf přesouvá do Prahy Šterboholy, kde bude 19. července na co koukat. 20. července ho můžete potkat v Praze na Zličíně a pak až do 14. září v dalších pěti městech, Litoměřicích, Plzni, v Českých Budějovicích, Mladé Boleslavy a v Teplicích.

Program celé akce

Program celé road show je přímo našlapaný. Celkem čtyřikrát vystoupí Zdeněk Pohlreich. Nejprve v okénku, které se jmenuje Ryby na gril. Pak zkusí předvést v části nazvané Zelenina na gril, že se není třeba na grilování přecpávat. Od 17:00 hodin budou všichni návštěvníci v pozoru, protože bude Zdeněk připravovat Steaky a masa s kostí. Závěrem Grill cooking show Zdeňka Pohlreicha budou grilované speciality.

Během akce budou vyhlášeny tři soutěže. O nejkreativnější recept na grilování, O nejlépe připravenou marinádu a O nejlépe ugrilovaný steak. Výherci obdrží ceny z rukou Zdeňka Pohlreicha. Během dne bude připravená i kuchařská grilovací školička pro děti, kde se naučí zdravě grilovat. K dispozici bude i trampolína a dráček Igo rozdá dárečky a balónky.

SMS soutěž

Pokud si chcete zagrilovat se Zdeňkem Pohlreichem a převzít od něj kompletní sadu pro grilovací party v hodnotě 4000 korun, vyzkoušejte SMS soutěž. Grilovací set obsahuje uhlí, maso, grilovací náčiní, uzeniny, sud piva, koření, pečivo a nealkoholické nápoje. Stačí 14 dní před konáním akce ve Vašem městě zaslat SMS ve tvaru GRILOVANI MESTO KOD UCTENKY na telefonní číslo 9001106. Unikátní kód najdete na účtence z nákupu v Intersparu. 2. a 3. cena je knížka Šéf na grilu II., CD a DVD s radami a tipy Zdeňka Pohlreicha a nákup v Intersparu v hodnotě 500 korun

Sestavuje Národní sbírku zlozvyků: Věci, které dělám, musejí mít koule, říká Šedá | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama