reklama

Pár se vzal 38x na různých místech po celém světě!

Chtěli svatbu jinak. Své "ANO" si řekli 38x na různých místech po celém světě!

Foto: Facebook / Cheetah Platt

Mladý pár akrobatů se rozhodl, že si svůj svatební den opravdu užijí. A to doslova. Vzali se totiž 38x na různých místech, navíc mají dokonalé svatební fotografie.

Cheetah Platt a Rihan Woodyardová žijí v Los Angeles. Loni se zasnoubili a začali si lámat hlavu, kde si řeknou své "ANO". Nakonec se rozhodli, že se vezmou všude, kde to bude možné. Své ano si chtěli říkat tolikrát, kolikrát to jen za 90 dní při cestě kolem světa stihnou. Novomanželský polibek si dali v Thajsku, Irsku, Egyptě, Indii. Kdo celou záležitost financoval?

Neztrácet čas!

Je pravda, že mnoho párů za jediný svatební den utratí i přes 100 000 Kč. Tito akrobaté měli ale jiné plány. Podařilo se jim vyrazit na dlouhou cestu za méně než 154 000 Kč, kde navíc do teď absolvovali 38 svatebních obřadů

Zatím procestovali za 83 dní 11 zemí. Než vyrazili, naplánovali si impozantní trasu, kterou by jim každý novomanželský pár mohl závidět.

Nechceme zbytečně utrácet peníze

"Žijeme v Los Angeles, vše je tu moc drahé a o svatbě ani nemluvě. Nechtěli jsme utrácet spoustu peněz za jediný den," svěřil se Cheetah v rozhovoru pro Huffington Post.

Následovalo velké plánování, až nakonec zjistili, že za méně peněz procestují celý svět, mohou si dopřát několik obřadů a k tomu všemu zažít velké dobrodružství. Mladý pár akrobatů navíc přiznal, že do té doby toho opravdu moc neprocestovali, maximálně tři státy. Cestu brali i jako zkoušku vztahu a možnost dozvědět se o sobě vše.

Na začátku byl seznam

Sedli si k papíru a sepsali, co by rádi viděli. Samozřejmě nechyběly pyramidy v Gíze, historicky nejstarší metro nebo panenská příroda v Indii. Zatoužili i po tom, říci si své ano před žirafami v Africe. O svém plánu se zmínili na facebookovém profilu. Získali velké množství fanoušků, kteří je podporovali. Mnoho z nich jim zaslalo peníze jako svatební dar, aby mohli svůj sen uskutečnit.

Jejich putování začalo v Bogotě, kam odletěli 8. února. "Vše jsme si vybrali na základě ceny, ale také jsme měli jasně určeno, co musíme za každou cenu vidět," říká Cheetah. Mladý pár je stále na cestě. Až se vrátí domů, budou mít poslední obřad se svou rodinou a přáteli.

A bonus? Neskutečné fotografie

Sice oba přiznávají, že se na svatební cestu po posledním obřadu v Los Angeles teprve chystají (prodloužený wellness víkend), ale už teď jejich společné album plní neskutečné fotografie. Svůj nejdůležitější okamžik zachycují v originálních akrobatických pózách a v pozadí jim jejich lásku dosvědčuje mnoho impozantních památek nebo úchvatná příroda.

Jak se vám líbí jejich rozhodnutí užít si svatbu jinak? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZÁJÍMAT:

Ten dopis jsem zahodila. Teď mám rakovinu ve 3. stádiu

Domácí hranolky ze zeleniny. Překvapí vás chuť

Doveďte jaro k dokonalosti. Nejlepší vůně sezóny
"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama