reklama

Palladium slaví narozeniny ve velkém stylu

Obchodní centrum Palladium slaví své čtvrté narozeniny. Přijďte mu popřát ve dnech od 21. do 23. října

Foto: Žena

O víkendu 21. až 23  října se v obchodním domě Palladium slaví čtvrté narozeniny. Více než sedmdesát obchodů připravuje slevy až třicet procent a mnoho dalších dárků v podobě přehlídek, služeb zdarma a jiných příjemných aktivit. Víkend přímo zrozený pro ty, co už pomalu hledají dárky na Vánoce.

Celý víkend jsou v obchodech pro zákazníky připravené slevy ve více než sedmdesáti obchodech Palladia. Jedná se o snížení cen o dvacet až třicet procent. V sobotu a v neděli se uskuteční  módní přehlídky Reserved, Puma, Pietro Filipi, Calvin Klein a mnoha dalších značek. V sobotu od pěti hodin se bude sfoukávat velký narozeninový dort a vystoupí kapela Bek Ofis. Málo před půl šestou se uskuteční slavnostní slosování narozeninové soutěže. Pokud chcete vyhrát dárkový poukaz v hodnotě tisíc korun, nebo jiné lákavé ceny, stačí vyplnit soutěžní kuponek, odpovědět na otázku: "Kolikáté slaví Palladium narozeniny?" a vhodit jej do slosovacího boxu u Infokiosku v obchodním domě. V neděli celou akci zakončí autogramiáda a hudební vystoupení Debbi.

Mnoho služeb si budete moci vyzkoušet zdarma. Budou na vás čekat návrháři, kteří vás rádi doprovodí do vybraných obchodů a zdarma vám poradí, jak vhodně zkombinovat oblečení a vytvořit pomocí doplňků outfit, který je právě v kurzu. V pozoru budou  kosmetické vizážistky a poradci, kteří vás nalíčí, a vysvětlí, jak pečovat o svou pleť a ruce. K službě patří rada ohledně typologie pleti a tipů na líčení. A abyste odcházeli z Palladia kompletně sladění, je pro vás připraven i vlasový styling a poradenství. Lze si návštěvu u odborníků domluvit předem, abyste nečekali frontu a to na telefonním čísle 733/389 959. Po oba dva dny mohou vaše ratolesti za poloviční ceny navštívit centrum Hrad Zábavy, kde budou mile překvapeni dárkem a spoustou zajímavostí. V neděli vaše děti překvapí veselá Bobík Road Show. Víkend našlapaný slevami a zábavou.Přijďte s celou rodinou a využijte slevy, nebo získejte při nákupech bonusové dárky. Již tento víkend v obchodím domě Palladium.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama