reklama

Oblékněte jaro společně s obchodním centrem Palladium

Chcete si doplnit jarnní a letní šatník? Poradíme vám, kde jsou slevy

Foto: Žena

Jaro už je za dveřmi a je načase doplnit pár kousků do našeho šatníku. Podívejte se, kde pro vás připravili velké slevy a mnoho bonusů v podobě vlasového stylingu a líčení.

Do Palladia zavítalo jaro. Přijdte se podívat na slevy a pestrý program v podobě módního poradenství od českých návrhářů a několik bloků módních přehlídek a hudebních vystoupení.

Oslavte jaro v nákupním centru Palladium

Třídenní program, kdy v padesáti obchodech nákupního centra Palladium budou 20 - 30 procentní slevy. Nakupte si nové trendy modely pro jaro 2012 v obchodech Reserved, TOPSHOP, TOPMAN, Levi´s, Denim House, Adidas. Toužíte po novém prádle? Zajděte do prodejny Triumph.

Slevy všude, kam se podíváte

Akce neplatí jen pro obchody s oblečením. Můžete objevit i mnoho doplňků a šperků s 25procentní slevou a v prodejně PUMA si třeba zamilujete nějaké boty, které dostanete o 30 procent levnější.

Je libo kosmetiku nebo drogerii?

DM drogerie markt, Marionnaud Parfumeries, Manufaktura nebo Parfumerie Sephora, nabízí své výrobky až s 30 procentní slevou. V prodejnách The Body shop, Yeves Rocher nebo v Parfumerii Sephora vás ještě zdarma nalíčí a poradí, jaký typ líčení zvolit pro vaši pleť.

Nechte se hýčkat celý den!

Na zákazníky čeká, kromě zmiňovaného líčení, ještě vlasový styling a módní konzultace. Po celou dobu budou přítomni mladí čeští módní návrháři a vy můžete využít jejich poradenství. Jejich služby je třeba zarezervovat na facebookovém profilu Palladia. Na závěr hezky stráveného dne si vychutnáte módní přehlídky značek, které figurují v obchodním centru Palladium.  

Kdy a kde?

Vydejte se 23. až 25. března do Palladia a užijte si den plný slev, krásy, profesionálů a módních trendů. Více informací o slevě a programu najdete na www.palladiumpraha.cz.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama