reklama

Nyní nás potřebují ještě víc. Pomoc může každý!!!

Taky je Vám venku zima a říkáte si , že je to hrozné, jak mrznete? Tak si představte, že takto musí mrznout opuštěná zvířátka v útulcích.

Foto: msoz.cz

Taky je Vám venku zima a říkáte si , že je to hrozné, jak mrznete? Tak si představte, že takto každý den a noc musí mrznout opuštěná zvířátka v útulcích.

Často neví proč se to stalo, že je jejich milovaní lidé vyhodili na ulici, přivázali řetězem v lese u stromu , hodili v krabici do řeky....naštěstí je zachránili hodní lidé a přivedli do útulku, kde se pro ně snaží udělat maximum, aby na kruté věci, které se jim stali zapomněli.

O to se snaží také v mělnickém útulku. Bohužel mělnický útulek na tom není dobře a potřebuje Vaši pomoc. Nemusíte si adoptovat pejska či kočičku, můžete jim pomoci i jinak. Uvítáme jakoukoliv Vaši pomoc!!

Nyní na zimu je obrovský nedostatek teplých dek, pelíšků, granulí, konzerv či jiného krmiva. Budeme velmi rádi, když přinesete třeba jen 1 balíček piškot či jiné psí a kočičí dobrůtky. Radost udělají třeba i starší pelíšky či škrabadla. Na Vaši pomoc nutně a již dlouho čeká více jak 40 nevinných pejsků a 30 kočiček.

Sbírka pro mělnický útulek probíhá 26. listopadu 2011 od 10 - 11.30 hodin na Senovážném náměstí, Praha 1 a poté od 12 - 15 hodin přímo v areálu mělnického útulku, Řipská ulice, Mělník.

Velice děkujeme, že dorazíte a pomůžete! Udělejte dobrý skutek, blíží se zima a zvířátka Vaši pomoc opravdu potřebují. Budeme rádi, pokud i událost budete moci sdílet. Těšíme se na Vás - Darina Miklovičová, Milada Vindušková a všichni dvounozí a čtyřnozí z mělnického útulku.

Více informací o mělnickém útulku naleznete na msoz.cz.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama