reklama
 

Netradiční dárek: Relaxace pod vánočním stromečkem

Přemýšlíte nad opravdu originálním dárkem, který zaručeně potěší každého? Neváhejte a vyberte wellness zážitek z naší nabítky!

Foto: Žena

Přemýšlíte nad opravdu originálním dárkem, který zaručeně potěší každého? Neváhejte a vyberte si zajímavý wellness zážitek na www.infinit.cz.

Wellness centra Infinit v Praze a Brně jsou doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek, který můžete darovat pod vánoční stromeček formou dárkových poukazů. Ty můžete zakoupit nejen na pobočkách, ale nově i on-line.

Dárek, který potěší

Vybírejte z nepřeberného množství služeb od wellness zážitků, privátní relaxace a zážitkových balíčků pro dva, přes odborné a exotické masáže, návštěvu vodního SPA a saunového světa až po širokou nabídku wellness pobytů. Záleží jen na vás, který poukaz, zážitek nebo pobyt věnujete pro vaše blízké. Služby se dají kombinovat podle vašich přání, potřeb nebo také vašich finančních prostředků.

Pokud si nevíte rady, který wellness zážitek darovat, přinášíme vám naše redakční tipy, kterých rozhodně nebudete litovat:

Dárek pro něj

Jak se říká: "I muži mají své dny", tak proč jim je nedopřát právě v Infinitu, kde se jejich starosti rychle rozplynou třeba v saunovém světě se třemi saunami pod jednou střechou. Anebo jsou-li vaše chvíle natolik cenné, že je chcete trávit společně, pak si vyberte Infinit den. Tato tříhodinová relaxace pro dva začíná v privátní sauně, pokračuje relaxační Infinit masáží a zakončuje ji odpočinek v privátním whirlpoolu se sektem.

Náš tip!

  • Poukaz na vstup wellness (vodní SPA a saunový svět) pro dva na 120 minut
  • Infinit den (privátní sauna, masáže pro dva a privátní whirlpool se sektem)

Dárek pro ni

Jestli je romantická, určitě se jí zalíbí Peeling celého těla s Infinit masáží. Pokud si stěžuje, že na sebe nemáte dostatek času, vyberte ji jeden z romantických pobytů, třeba wellness pobyt u Brněnské přehrady ve zcela novém Maximus Resortu a užijte si ubytování v příjemných wellness hotelech se snídaní. Nebo ji nechte rozmazlit v koupeli v růžích nebo v kokosovém mléce v kamenné vaně z ostrova Bali.

Náš tip!

  • Peeling celého těla s Infinit masáží (80 minut)
  • Koupel v růžích nebo kokosovém mléce (50 minut)

Dárek pro kamarádku

U kafe si neustále stěžuje na bolest zad a nedostatek odpočinku? Doporučujeme Infinit masáž, při níž si vaše kamarádka přesně určí, co chce zmasírovat a zregenerovat. Pokud se ráda prohřívá, zkuste třeba dárkový poukaz se vstupem do jedinečných saunových světů s možností návštěvy několik druhů saun pod jednou střechou.

Náš tip!

  • Infinit masáž (60 minut)
  • Vstup do wellness (vodní a saunový svět) pro dva (120 minut)

Dárek pro rodiče

Všechno, co potřebují, si pořídí sami, a proto je tak náročné vymyslet něco, co by je mile překvapilo. I když nám říkají, že nic nepotřebují, nepohrdnou příjemným odpočinkem. Pokud chcete udělat radost mamince, zkuste zábal jménem Soy Soy.

Tatínkovi jistě udělá radost poukázka do vodního a saunového světa nebo na bambusovou masáž. Jestliže chcete rodiče poslat někam společně, pak vyberte Infinit wellness pobyt, třeba do nového hotelu Maximus Resort v překrásném prostředí Brněnské přehrady. Rozhodně nebudou litovat, že vytáhli paty z domu.

Náš tip!

  • Wellness pobyty u Brněnské přehrady (2-4 dny)
  • Soy Soy rýžovo-sojový zábal Gerards (60 minut)
  • Bambusová masáž (60 minut)

Pokud se obáváte, že by vaše volba relaxu nemusela každému vyhovovat, podívejte se do sekce univerzálních dárků, kde najdete třeba dárkovou Infinit kartu s libovolně dobitým kreditem, se kterým si už obdarovaný poradí sám. A není pochyb, že je z čeho vybírat.

Přehled poboček wellness center Infinit, kde můžete dárek zakoupit, najdete na www.infinit.cz.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chcete jíst všechno, necvičit a netloustnout? Jde to!?

10 knih, které vám změní život. Doporučují slavní!

10 největších módních chyb mužů. Děláte je taky?

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama