reklama

Netradiční dárek na svatbu? Poradíme vám!

Chystáte se na svatbu a chcete opravdu netradiční dárek, který překvapí? Máme pro vás pár nápadů

Foto: Profimedia.cz

Léto je přímo časem hlavní svatební sezóny. Podívejte se, co vše se může stát svatebním darem. Darujte něco originálního, na co ženich a nevěsta dlouho nezapomenou.

Svatba je krásný den, kdy dva vstupují do manželství. Spojte tento důležitý den s netradičním svatebním darem, který šokuje a potěší zároveň. Máme pro vás tipy na svatební dary v podobě zážitkového poukazu.

Svatební dar v podobě rady s designerem

Pokud víte, že svatebčané budují nový byt, nebo si staví dům, není nic krásnějšího než jim darovat pomoc. Kupte jim konzultaci s interiérovou designérkou z pořadu Jak se staví sen, který běžel na Prima Familly. Získají celkový návrh interiéru nebo realizaci nového bydlení. Konzultace probíhá v Liberci. Pomůže vám s vybavením, barevným řešením a doplňky. Získáte 3D vizualizaci, a pokud budou svatebčané chtít, dokoupí si i realizaci. 3hodinová konzultace stojí 4 050 korun v okolí Prahy. V okolí Liberce stojí poukaz na 2 hodiny 2 330 korun.

Netradiční víkend s koňmi

Za cenu 6 200 korun získáte jako svatební dar víkendový pobyt s jízdou na koník. Jde o hotel na farmě s koňskou turistikou. Nadstandardní pokoje, krásná restaurace a romantické vyjížďky na koních. Víkendový balíček zahrnuje 2 noci pro dvě osoby, 2 snídaně formou švédského stolu, 2 večeře pro dvě osoby, láhev vína, výcvik jízdy na koni s profesionálním instruktorem pro dva a vyjížďku na koni do přírody.

Pikantní svatební dar

Za 3 780 korun získáte netradiční svatební dar v podobě intimního nákupu zboží v sex shopu. V obchodě budou moci být hodinu po zavírací době s plným výkladem prodavaček, malým občerstvením a v naprostém klidu. Získáte detailní prohlídku mnoha produktů s podrobným popisem. Návštěva je včetně libovolného výběru zboží v hodnotě tisíc korun.

Macaulay Culkin se vyjádřil k odstranění Trumpa v Sám doma 2. Podpořil bizarní nápad | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama