reklama

Neklape vám to v manželství? Vyměňte se!

Taky jste si někdy řekli, že si vás manžel nezaslouží? Zkuste Výměnu manželek a poznáte, zda máte doma opravdového chlapa

Foto: Profimedia.cz

Vadí vám, že manžel nevynesl odpadky nebo, že nenalepil věšák na ručníky v koupelně? Máte pocit, že jen ten váš je neschopný? Vyzkoušejte pořad Výměna manželek a zažijte novou domácnost a jinou rodinu!

Televize Nova před nedávnem vyjela s novou čtvrtou řadou úspěšné reality show Výměna manželek. Na deset dní se dvě manželky z odlišných rodin prohodí v domácnostech. Nejste doma spokojená? Reality show Výměna manželek by mohla být vaší rodinnou terapií!

Nová série na vašich obrazovkách

Projekt Výměna manželek je v rukou malého štábu, který nad natáčením jedné řady stráví několik měsíců. Televize Nova, díky velkému ohlasu diváků, vysílá tento pátek již třetí díl nové čtvrté řady reality show Výměna manželek. Jde o pořad životního stylu. Reality show dvou rodin, které si prohodí své manželky. Show ukazuje reálné lidi v reálném prostředí. Právě proto se pořad stal u diváků velmi oblíbený. Vidí podobné problémy, situace, které se běžně dějí ve stovkách domácností. Reality show zachycuje, jak odlišné rodiny žijí v České republice.

Tady velím já!

Každý díl představuje dvě na první pohled odlišné domácnosti po dobu deseti dní. Tyto dny tráví žena v rodině té druhé pod přísným dohledem nového chotě a zbrusu nových dětí. Chybět nebudou ani televizní kamery. Pět dní se musí žena řídit pokyny "Manuálu domácnosti", který pro ně připraví původní manželka. Je třeba dělat vše pro to, aby nebyl narušený běžný chod domácnosti.

Po pěti dnech zazní z úst nové ženy "Teď velím já" a má právo v nové domácnosti změnit pořádek a oznámit rodině své změny. V závěru pořadu na obě rodiny čeká posezení mezi osmi očima. Oba páry mají možnost konfrontace. Vyříkají si věci z očí do očí, vše, co se jim během deseti dnů líbilo, co jim výměna přinesla a co by v životě chtěli změnit ve svém manželství.

Kdy a kde!

Čtvrtou sérii reality show Výměna manželek můžete sledovat každý pátek ve 20:00 hodin na televizi Nova. Pokud nestihnete televizi, můžete se hned po skončení pořadu podívat na stránky televize zpětně z archivu.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama