reklama

Nejvíc sexy zločinec na světě: Teď dostane i vás

Kalifornská policie zadržela tento týden čtyři ozbrojené muže a fotka jednoho z nich způsobila celosvětový poprask, především pak u žen. Jeho zbraně jsou totiž evidentní: pronikavě modré oči, snědá pleť, výrazné rysy, plné rty a tetování...

Foto: Facebook.com/Stockton Police Department

Kalifornská policie zadržela tento týden čtyři nezákonně ozbrojené muže a fotka jednoho z nich způsobila celosvětový poprask, především pak u žen. Jeho zbraně jsou totiž evidentní: pronikavě modré oči, snědá pleť, decentní strniště, výrazné rysy, plné rty a tetování...

I my si stejně jako více než 64 tisíc dalších žen i mužů, kteří fotku sexy zločince na policejním Facebooku olajkovali, myslíme, že za držení těchto zbraní by se mělo trestat. Třicetiletý Jeremy Meeks toho však má na svědomí trochu víc. Kromě střelby a držení (opravdových) zbraní se spolu s celým gangem podílel na loupežných přepadeních.

Přijď mě vykrást!

Toho se chytily tisíce žen (fotka z Facebooku měla jen v době vzniku tohoto textu téměř osm tisíc sdílení a necelých 19 tisíc komentářů) a pod policejní fotografii psaly vzkazy typu:

"Můj bože, přijď mě vykrást a napadnout!"

"Měl by zkusit modeling, až ho pustí. Je tak sexy!"

"Příliš sexy pro vězení!"

"Muž snů! A vůbec mě nezajímá, jaké hříchy kdy spáchal..."

"V jakém vězení bude? Chci být zavřená s ním!"

Někdo už Jeremymu dokonce na Facebooku založil profil, který pomalu (no, spíš hodně rychle) sbírá fanoušky. Vznikla už také internetová kampaň s názvem Free Jeremy (Svobodu pro Jeremyho), kterou založila jeho maminka a bojuje za něj se slovy, že Jeremy je normální pracující muž a má malého syna. Policie ho prý zatkla po cestě do práce a má ho za zločince jen kvůli jeho starým tetováním.

Po internetu také začínají kolovat nejrůznější koláže. Některé z nich mu například dopřály reklamní kampaň pro módní značky jako je Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Hugo Boss či Givenchy.

Policie uznává, že s takovým ohlasem se zatím nikdy u žádného zločince nesetkala. Takže kdo ví, možná se Jeremy co nevidět objeví na obálce prestižního módního časopisu pro muže Vogue Hommes.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Není to striptýz, říká Roman, tanečník u tyče

5 romantických tipů, jak strávit zamilovaný víkend

Otcům nad 45 se často rodí děti s psychickými nemocemi

Povinnost 1,5 metru pomůže cyklistům i řidičům, po nehodě už je pozdě, říká Kindl | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama