reklama

Nebezpečná závislost: Žena přebaluje 50 gumových miminek. Už sedm let!

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Většina rodičů si oddechne, když jejich děti vyrostou a už nepotřebují jejich péči každou minutu. Obzvlášť pokud mají dětí pět. Britce Alice je to ale málo a po každodenním přebalování se jí stýskalo tak moc, že si domů pořídila dalších padesát miminek... z gumy!

Je jí devětatřicet let a na první pohled vypadá spíš jako drsná motorkářka. Ve skutečnosti ale Alice Winstone nade vše miluje děti. Nejen ty svoje, kterých stihla porodit pět, ale úplně všechny na světě. A nejradši by všechny měla doma.

Protože to ale samozřejmě nejde, pořídila si alespoň "několik" panenek, které jí miminka vynahradí. Tenhle skvělý nápad dostala zhruba před sedmi lety. Od té doby zvládla naplnit svůj dům zhruba padesáti kusy. Přitom v něm nežije sama - bydlí tu ještě všech pět jejích dětí, které jsou ve věkovém rozmezí dvanáct až dvaadvacet let.

Každá panenka má svou autosedačku

Alicina obsese už nabrala takových rozměrů, že péči o miminka neomezuje jen na krmení a přebalování, ale bere je s sebou na nákupy, vozí je po ulici v kočárku, a dokonce jim už pořídila i speciální autosedačky. Samozřejmě je češe a obléká a oblečky pravidelně pere.

Že mají všechny panenky své jméno, asi nemusíme dodávat. A jak vlastně tahle velká láska hraničící s úchylkou vznikla? "Svoji první panenku Emily jsem poprvé viděla v reklamě v nějakém časopisu a okamžitě jsem se do ní zamilovala," vypráví Alice.

Manžel (ano, i přes padesát miminkovských panenek v domě má Alice stále ještě manžela) ji prý od koupě hračky nejprve odrazoval. Celkem pochopitelně se mu zdálo divné, že si chce dospělá žena pořídit hračku, ale nakonec couvnul a panenku za 180 liber manželce objednal.

Panenky místo zaměstnání

"Když moje děti odrostly, starala jsem se o spousty koťat a často hlídala děti ze sousedství. A každý večer trpěla, když jsem se s nimi musela rozloučit," popisuje Alice dobu před gumovými miminky. Šesté, živé dítě už bohužel mít nemohla.

Jakmile první panenka poštou dorazila domů, začala se o ni Alice starat jako o opravdové živé dítě: "Vypadala tak opravdově, nemohla jsem si pomoct." A začala si kupovat další a další.

Dnes jich má víc než padesát a je matkou na plný úvazek. A nesměle přiznává, že její zvláštní záliba tak trochu poznamenala i její manželství. Její muž Chris si například stěžuje, že s ním manželka skoro nespí a raději si do postele bere svoje miminka.

"Zkoušela jsem mu vysvětlit, jak moc šťastná díky miminkům jsem, ale nechápe to. Myslí si, že je to jen stupidní posedlost," říká smutně Alice.

Upřímně, nedivíme se tomu. Aby někdo věnoval všechen svůj čas, a vlastně celý život péči o gumové panenky prostě (mírně řečeno) není normální. Alice by spíš prospělo, kdyby si našla normální práci a občas zašla ke kadeřníkovi, nebo si zacvičit…

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Dvě sestry v jednom těle: Chceme manžela a dítě. Každá

Zázračná batolata: Výkony jako maratonský běžec!

Nejhorší případ anorexie v historii. S dobrým koncem!

reklama
reklama
reklama