reklama
 

Navštivte Dny ruské kuchyně a umění

Pochutnejte si na ruských specialitách v hotelu Hoffmeister

Moskevský boršč
Moskevský boršč | Foto: Gourmet Plus Group

Ve čtvrtek prvního prosince pražský hotel Hoffmeister slavnostně zahájí Dny ruské kuchyně a umění, které v hotelu Hoffmeister budou probíhat až do konce ledna 2012. Ruské speciality, které během dnů ruské kuchyně a umění můžete Hoffmeister ochutnat: bliny s uzeným lososem a kaviárem (220 Kč), Moskevský boršč (90 Kč), pelmene se zakysanou smetanou a pažitkou (190 Kč), pošírovaný candát v rybí várce, vařený brambor (490 Kč), svíčková Stroganoff, dušená rýže (420 Kč), bliny s borůvkami a zakysanou smetanou (120 Kč).

Součástí akce je také výstava fotografických obrazů uměleckého fotografa Jadrana Šetlíka nazvaná Dvě země v portrétech, která souběžně potrvá v galerii hotelu Hoffmeister do konce ledna. Součástí výstavy budou obrazy předních ruských a českých osobností.

Ruský brunch

Speciální událostí během daných dnů bude i tematický Ruský brunch, který se koná v hotelu Hoffmeister čtvrtého prosince 11.30 do 15.30 hodin. Cena na osobu 790 korun zahrnuje včetně bohatého výběru ruské studené a teplé kuchyně i neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů. Pro děti je připraven dětský koutek. Děti do 6 let zdarma, děti od sedmi do patnácti let mají vstup za 390 korun.

Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama