reklama

Na ples jedině s peříčkovou přízdobou do vlasů

Ženy, které chtějí na plese zazářit, mohou zkusit peříčkovou přízdobu do vlasů.

Foto: Stoklasa.cz

Pro nastávající plesovou sezónu bychom měli zvolit netradiční dekorace do vlasů nebo na šaty. Ženy jsou rády středem pozornosti. Zajímavé doplňky mohou z nudných plesových šatů udělat nezapomenutelnou večerní róbu.

Jednoduchou ozdobou do vlasů jsou kovové čelenky, které by měly být hladké v barvě šatů, nebo ostatních doplňků. Čelenky jsou dozdobené peříčkovými dekoracemi. Vybrat si můžeme z mnoha barevností a tvarů. Přízdoby jsou umístěné ke straně.

Hodně moderní jsou květy, které jsou jen jemně doplněné stejně barevnými peříčky. Jde o jemný, ale výrazný doplněk. Ozdoba je opatřená klipsou na upevnění do vlasů. Stejné motivy, můžeme pomocí spínacích špendlíků upevnit na šaty.   

Pokud si chceme podobnou dekoraci vyrobit sami, je možné navštívit například internetový obchod www.stoklasa.cz, který jednotlivé brože a přízdoby do vlasů nejen prodává, ale také zájemci seženou veškerý materiál na výrobu. Hotové brože stojí kolem padesáti korun.

K výrobě je třeba koupit upínací prvek, který celou přízdobu bude držet. Může to být sponka, čelenka nebo malý hřebínek. Dále budeme potřebovat peříčka, pájecí pistol, lepidlo a doplňkový materiál v podobě korálků, kamínků nebo různých materiálů a látek.

 

 

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama