reklama
 

Na hory a se slevou? Máme tipy

Chcete na hory a ušetřit? Přinášíme vám několik lákavých tipů

Záchranné akce nanečisto na hoře Pilatus ve Švýcarsku, nedaleko Lucernu.
Záchranné akce nanečisto na hoře Pilatus ve Švýcarsku, nedaleko Lucernu. | Foto: Reuters

Chystáte se na dovolenou na horách a chcete ušetřit? Máme pro vás několik zajímavých tipů ze slevového portálu.

Roubenka jen pro vás

Užijte si zimní dovolenou se širší rodinou nebo partou přátel za dobrou cenu. Čeká na vás stylová roubenka na pomezí Krkonoš a Jizerských hor jen pro vás. Chalupa kromě pohody zároveň poskytuje moderní vybavení: wi-fi, TV-SAT, DVD, plně zařízenou kuchyň, parní box a mnohem víc. Oddejte se sladkému lenošení u krbu či aktivnímu odpočinku na běžeckých tratích či sjezdovkách. Voucher pořídíte za 9480 korun. K dispozici pouhé jsou tři poukazy.

Dovolená na Slovensku

Sjezdili jste všechna lyžařská střediska v Čechách a máte pocit, že už vás u nás nic nepřekvapí? Vydejte se s rodinou na Slovensko do Nízkých Tater, které vás uchvátí tatranským prostředím, krásnou přírodou a klasickým penzionem. Voucher za 359 korun vám zajistí jednodenní nocleh pro jednu osobu a platí do konce března 2012.

Jizerské hory

Utečte od každodenního shonu a odpočiňte si v útulném Penzionu Krásná, který se nachází nedaleko Jablonce na Nisou. Čeká na vás ubytování v domácím prostředí v komfortně vybaveném apartmánu. Voucher stojí 760 a zahrnuje ubytování pro dva na jednu noc se snídaní. Platnost poukazu: od 21.12.2011 do 31.3.2012.

Národní park České Švýcarsko

Zima ve městě není nic moc, ale na horách, to je jiná. Užijte si týden v malebné přírodě národního parku České Švýcarsko, lyžujte, vyhřívejte se v sauně. Voucher za 3499 korun zahrnuje sedm noclehů pro jednu osobu, 20 jízd na vleku v lyžařských areálech Horní Podluží nebo Jedlová, šest hodin stolního tenisu, tři hodiny sauny, čtyři koláče + káva v restauraci, láhev značkového francouzského vína.  Platnost poukazu je od 12. 1. do 31. 3. 2012.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama