reklama
 

Na co do kina? Na komedii s Vojtou Dykem

Na jaký film vyrazit do kina? Ve čtvrtek má premiéru česká komedie Signál s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem

Foto: Bontonfilm

Přemýšlíte, na co vyrazit do kina? Tento čtvrtek má premiéru nová česká komedie Signál s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích.

O čem film Tomáše Řehořka vypráví a na co se můžete těšit? Víme to!

O čem komedie Signál je?

Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk ze skupiny Nightwork). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních  pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o  zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají. 

Proč na film vyrazit?

Kromě Dyka a Hádka ve filmu hrají Jiří Menzel, Bolek Polívka nebo Karel Roden. Snímek v moderním podání chce navázat na tradici nejlepších českých veseloher.

"Marek je vynikající scenárista a Signál mě strhnul na první čtení," říká režisér Tomáš Řehořek. "Má skvělou ústřední dvojici, výborně profilované vedlejší postavy, má poutavý příběh, spád, vtip, nadhled, je upřímný, milý, pravdivý, napínavý... A při dokončovacích pracech jsem navíc zjistil, že v jeho příběhu se strašně špatně krátí. Všechno na sebe tak přesně navazuje, že byste tu stavbu mohli nějakým neuváženým zásahem snadno zbořit."

Jestli je film skutečně zábavný nebo ne, můžete posoudit od tohoto čtvrtka v českých kinech.

Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama