reklama

Moje dívka se odmítá holit. Je to důvod k rozchodu?

Zatímco já si kromě nohou a rukou holím úplně všechno, moje dívka se oholit odmítá. Nejdřív jsem si myslel, že si ze mě dělá legraci, ale vypadá to, že to myslí vážně. Už se na to nemůžu koukat.

Foto: ISIFA/Thinkstock

Zatímco já si kromě nohou a rukou holím úplně všechno, moje dívka se oholit odmítá. Nejdřív jsem si myslel, že si ze mě dělá legraci, ale vypadá to, že to myslí vážně. Už se na to nemůžu koukat.

Kdybyste ji viděli! Zdaleka není žádná hipísačka, ani éterická alternativní bytost. Na první pohled vypadá jako normální moderní holka. Jenom se prostě neholí, protože to prý není tělu přirozené a nechce vypadat jako oškubané kuře. Prostě se jí holá kůže nelíbí.

Zatímco mně se nelíbí chlupy. Na nohou a na rukou je má sice celkem světlé, tak to bych snad ještě nějakým způsobem rozdýchal, ale do podpaží a do dalších míst jí sluníčko nesvítí, takže tam má chloupky černočerné, nikoli vyšisované a celkem roztomile zlaté.

Věc hygieny

Já jsem skoro až posedlý tím, že jsou chlupy nehygienické. V šatně po fotbale moc dobře vidím, že chlap, který si neholí podpaží, smrdí dvakrát tolik. A myslím, že ani u žen to nefunguje jinak, přestože se asi potí méně.

To samé mezi nohama. Vždyť se v chloupcích usazují a množí bakterie a další nečistoty, a ty nikdo na svém těle přece nosit nechce. Ale ona se tomu jen směje. Mává nad tím rukou.

Žiletku nevlastní, a dokonce si odmítá chloupky alespoň zastřihnout. Na moje žádosti a prosby odpovídá, že není ten typ, který by se svému partnerovi ve všem podřídil a popřel sám sebe, jen aby se druhému líbil.

Poslouchejte rádio Frekvence 1 online ZDE >>

Tohle sice chápu, ale neměla by zase ona pochopit, že do dnešní doby se její názor na přirozenost tak nějak nehodí? To jí nevadí, že je na ulici jediná, kdo nemá oholené nohy? Možná s výjimkou nějaké sedmdesátileté ženy... Zřejmě ne.

Ona je tak nádherná, a mně se přitom příčí vidět ji úplně nahou. Pohled na zarostlý klín mě spíš odpuzuje, než aby mě přitahoval. Nechci se jí tam dotýkat, je mi to nepříjemné.

Co s tím?

Asi si teď říkáte, jaká jsem citlivka, když tohle řeším, ale vážně by se vám chtělo každý den usínat vedle někoho totálně zarostlého? Nebo naopak hladce oholeného, pokud preferujete ochlupení? Nebo vedle někoho strašně tlustého, když se vám líbí hubená těla? Případně vedle vychrtlé tyčky, když máte nejraději ženy při těle?

Zkrátka zvítězila by u vás láska nad tím, že se vám z některých částí těla vašeho partnera dělá téměř zle? Že vám připadá špinavý? Zkoušeli byste ho přemluvit, aby se kvůli vám změnil, nebo byste zachovali jeho osobnost a raději ho nechali jít? Nebo byste si zkusili zvyknout a nad zarostlým klínem už navěky zavírali oči?

Stěžujeme si oba...

Je však možné, že ještě dřív než já tuhle "prekérku" vyřeším, rozsekne to ona. I ona totiž pravidelně vede podobné nářky, jen v opačném smyslu. Pořád dokola mi tvrdí, že oholený a zastřihnutý chlap není chlap, že není normální, když mi z podpaží nelezou chlupy a že je přece normální, když chlap trochu smrdí, tak ať se nevymlouvám na hygienu.

Takže nakonec budeme možná první pár v historii, který se rozešel kvůli chlupům. 

Podobné téma bude mimo jiné námětem zítřejšího pořadu Dámský klub na rádiu Frekvence 1.

 

--------------------------------------------------------------------------------

Jak na partnerské problémy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pálím mosty: Po rozchodu mě žádná bývalá už nezajímá

Rozešel jsem se s přítelkyní. Na každého se smála

10 jídel pro sexuální zdraví mužů

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama