reklama
 

Mission: Impossible IV bude mít premiéru v IMAXu

Čtvrtý díl Mission: Impossible je v těsném spojení s kiny IMAX. Už od premiéry

Další pokračování příběhu agenta Ethana Hunta (Tom Cruise) ve filmu Mission: Impossible - Ghost protocol bude ve znamení velkoformátových pláten kin IMAX. Diváci kin IMAX - včetně toho pražského - zhlédnou premiéru mezi prvními na světě. Film má v České republice spolu s dalšími zeměmi premiéru 15. prosince, v pražském kině IMAX se uskuteční slavnostní předpremiéra už ve středu 14. prosince.

„Ta nejlepší možnost, jak se s filmem předvést, je pro mě v současnosti IMAX. Chtěl jsem, aby první diváci viděli film opravdu ve velkém, s nejlepším obrazem a zvukem. Abychom my měli jistotu, že ho viděli v té nejlepší možné formě," řekl k neobvyklému předsazení filmu v kinech IMAX oscarový režisér Brad Bird v rozhovoru pro Los Angeles Times.

Třicet minut filmu obsahuje scény, které se natáčely na speciální kamery IMAX. Během těchto scén se výrazně rozšíří obraz filmu a vyplní v kinech IMAX celé plátno. Nabídne se tak divákům jedinečný zážitek z akčních a dramatických scén.

„Scény natáčené speciálně pro formát kin IMAX a schopnost režiséra Brada Birda vyprávět strhující příběh diváky - a pamatujte si má slova - doslova odbourají," říká Greg Foster, prezident společnosti IMAX Filmed Entertainment. Speciální IMAX kamery používali tvůrci čtvrté Mission: Impossible i během velmi sledovaného natáčení v Praze v srpnu a září loňského roku.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama