reklama

Milujete svého psa? Nadělte mu pod stromeček hračky!

Máte všechny dárky k Vánocům už nakoupené? Nezapomeňte na své čtyřnohé kamarády. Máme pro vás tipy na dárky k vánocům pro psy

Foto: tchibo.cz

Vánoční dárky pro celou rodinu máte už nakoupené a zabalené a už vám zbývá jen vánoční dárek pro vašeho domácího mazlíčka? Podívejte se na naše tipy na vánoční dárky pro psy.

Vaše čtyřnohé kamarády potěší k Vánocům jistě nějaká dobrůtka, ale proč jim nepořídit hračku, která bude bystřit jejich mozek a zlepšovat čich. Dopřejte pejskovy k Vánocům inteligentní hračku.

Trixie hračka Dog Activity Poker Box

Inteligentní hračka pro duševní trénink psa. Na hračce najdete čtyři boxy, které se otevírají každý jiným způsobem. Váš pejsek potrénuje svůj mozek jen za necelých 500 korun. Tato hračka je ideální zábavou pro pokročilé psy. Váš pejsek musí každý ze čtyř boxů otevřít, aby se dostal dovnitř k sladké odměně. Nechte svého psího kamaráda prožívat zábavné Vánoce s inteligentní hračkou.

Tog Tornado

Tato třídimenzionální ruleta je zajímavou hrou k rozvoji myšlení psa. Hra se skládá ze čtyř pohybujících se dřevěných kotoučů. Přičemž na třech z těchto čtyř úrovní se nachází výřezy pro dobrotu. Všechny čtyři kotouče jsou otočné a v obou směrech. Průběžným otáčením se dostává pejsek k jednotlivým patrům s pamlsky. Kotouče výřezy zakrývají a odkrývají zároveň. Pejsek musí být opravdu chytrý. Hračka vyrobená ze dřeva stojí okolo 700 korun.

Hračka Ziehelblock

Za 450 korun získáte hračku, která podporuje inteligenci psa. Princip hračky je založený na vytahování oblíbených pamlsků ze skrýší této hračky. Pokud bude venku špatné počasí, jistě vašeho pejska potěší dřevěný hranol z bukového dřeva. V dřevěném hranolu jsou dvoucentimetrové otvory, které jsou v různých úrovních. Každý otvor je vyplněný válečkem, který disponuje prohlubní, kde je možné uschovat oblíbený pamlsek vašeho psa. Válečky jsou patřené provázkem, za které je možné je vytáhnout a pochutnat si na dobrůtce. 

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama