reklama

Metropole Zličín: Oslavte Valentýna se zvířaty v útulku

Hledáte program na Valnetýna? Vyražte do Metropole Zličín a podpořte opuštěné kočky a psy!

Foto: Thinkstock

Svátek zamilovaných je tu! Pokud chcete podniknout něco netradičního, máme pro vás jeden tip. Navštivte na Valentýna Metropoli Zličín a podpořte opuštěné kočky a psy! Oslavte dnešní den s čtyřnohými kamarády.

Nákupní centrum Metropole Zličín se rozhodlo podpořit útulky v den, kdy by neměl být nikdo sám. Valentýn je svátek lásky, a kdo jiný by ji měl dostat, než kočky a psi, které nemají svého páníčka.

Proč vyrazit na Zličín?

Na místě se budou prezentovat psí a kočičí útulky. Zvířata přijdou podpořit i známe osobnosti, jako je například Eva Pilarová, Zdeněk Srstka, Naďa Urbánková nebo Petr Novotný. Akce se koná pod záštitou Nadace na ochranu zvířat .

Jak zvířátkům pomoci?

Cílem celé akce je, vybrat krmení, pamlsky a další chovatelské potřeby pro opuštěné psy a kočky. Přineste jim nějaké dobroty, granule, pelíšky nebo hračky, které je potěší a budou vám za ně vděčná. Na místě můžete zakoupit drobné dárky z charitativních obchůdků. Na závěr se přítomné útulky o dary od vás a sponzorů rozdělí.

Kdy a kde?

Charitativní akce Valentýn pro útulky se koná 14. února od deseti do šesti hodin v prostoru fontány. Navštivte obchodní centrum Metropole Zličín Praha a darujte chovatelské potřeby psům a kočkám, které musí žít v útulku.

 

 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama