reklama

Maturanti, soutěžte o nejlepší tablo

Maturanti mají možnost soutěžit o nejlepší tablo a vyhrát komplexně zařízený relaxační kout nebo příspěvěk na poslední školní výlet

Získejte sponzoring pro váš maturitní ples
Získejte sponzoring pro váš maturitní ples | Foto: http://www.namaturezalezi.cz

Společnost Sara Lee vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší tablo. Hlavní cenou pro vítěznou střední školu je kompletně zařízený relaxační koutek. Maturanti si tak budou moci před maturitou pořádně odpočinout a udělat pohodlí. Navíc tak po sobě nechají studentům dalších ročníků, učitelům i rodičům milou vzpomínku. Mohou vyhrát také maturitní trička dle vlastního návrhu, měsíční vystavení tabla na billboardu a příspěvek deset tisíc korun na poslední školní výlet.

Výrobce kávy Douwe Egberts, který patří pod společnost Sara Lee, vytvořil speciální webové stránky www.namaturezalezi.cz, kde se maturanti mohou zúčastnit soutěže, požádat o sponzoring maturitního plesu, prohlédnout si fotografie z jiných škol a sdílet s ostatními své zážitky z předmaturitních příprav jak přímo na stránce, tak na Facebooku. Na stránky bude možné do konce února 2012 nahrávat maturitní tabla a během měsíce března hlasovat o nejlepší z nich. Podpořte také svoje maturanty a nezapomeňte jim dát svůj hlas.

Sponzoring plesu

Stejně jako v loňském roce společnost Sara Lee nabízí možnost sponzorování maturitního plesu, a to formou věcného plnění v podobě balíčků kávy Douwe Egberts. Jediné, co pro obdržení daru musí maturanti udělat, je vyplnit žádost. Následně obdrží červené a bílé balonky k výzdobě sálu a plakát Douwe Egberts, se kterými se na plese vyfotí a fotografie zašlou zpět.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama