reklama

Máte zážitky z vaší dovolené? Vytiskněte si fotky

Chcete si vytvořit album ze zimní dovolené? Víme, jak a kde si vytisknout kvalitní fotografie

Foto: Aktuálně.cz

Právě jste se vrátili domů z lyžování a máte plno fotek? Vytiskněte si je! Zachovejte si vzpomínky na první jízdu vašich dětí, originálního sněhuláka nebo bruslení. Pokud nemáte doma fototiskárnu, podívejte se na naše tři tipy, které vám pomohou udělat album ze zimní dovolené.

Multifunkční tiskárny dokážou vytvořit kvalitní fotografie. Pokud si k nim ještě zakoupíme originální fotopapír, máme během několika minut fotky pro celou rodinu. Pohrajte si s fotkou a vytvořte dárek k Valentýnu, narozeninám nebo k výročí. Vybrali jsme pro vás pár fototiskáren, které jsou spolehlivé a kvalitní.

Profesionální fototiskárna zaručí kvalitu

Canon PIXMA Pro9000 Mark II zvládá tisknout až formát A3. Dosáhnete profesionálních barevných a černobílých fotografií. Můžeme používat různá média - Canon Gloos, Matte, Canson nebo Pictorico. Díky plochému tisku, můžeme vytvořit fotografii na desku  nebo plátno do tloušťky 1,2 mm. Výbornou funkcí této tiskárny je potisk DVD nebo CD. Tento profesionální přístroj vyjde na 10 579 korun.

Pro kvalitní tisk slouží osm samostatných inkoustů. Pohodlně jdou všechny vyměňovat. Při tisku FINE se vkládá jednotlivá kapka inkoustu vedle druhého v rozlišení 4 800x 2 400 dpi. Při černobílém tisku můžeme nastavovat studené a teplé tóny, které můžeme vytvářet pomocí plug-in PhotoPrint Pro. Zásobník vydrží při černém tisku 400 stran a 1 145 černobílých fotografií. Zásobník je na 150 listů. A3 ve fotokvalitě tiskne přístroj 83 sekund.

Kvalita za rozumnou cenu

Barevná laserová tiskárna Brother HL -3070CW zvládá rychlotisk na výbornou. Připraví 16 stran za minutu nejen černobílého, ale i barevného tisku. Komunikovat s tiskárnou se dá pomocí bezdrátového připojení. Kvalita tisku je 2 400 x 600 dpi, což je o dost méně než předešlá značka, ale i tak, je pro domácí užívání kvalita fotek velmi dobrá.

Zvládá pracovat s A4, A5, A6 a JIS B5. Další dobrou vlastností je potisk obálek. Ke standardní výbavě patří síťová karta drátová tak i bezdrátová. Tisknout můžeme rovnou z flashdisků a fotoaparátů. Cena této tiskárny je o polovinu menší než Canon. Pro domácí účely zcela vystačí přístroj za 4 929 korun.

Specialista na fotografie

HP Photosmart 7510 e-All-in-One je multifunkční tiskárna za 3 709 korun. Zvládá automatický oboustranný tisk. Ovládání je velmi příjemné pomocí dotykového displeje. Tiskárnu můžeme využívat jako skener, kopírku, eFax a pro tisk fotografií v kvalitě fotolaboratoře.

Díky HP ePrintu můžeme tisknout téměř odkudkoliv. Připojíme se k bezdrátové síti a vše jde velmi jednoduše. Tisk je možný na fotopapír, běžný papír nebo jiná média. Tisknout můžeme přímo z karty nebo fotoaparátu. Kvalita tisku je v rozlišení 9 600x 2400 dpi. Při černobílém tisku pracuje 13,5 stran za minutu a barevně 9 stran za minutu. Snadno a rychle vytiskne fotografie a vy si vytovříte rodinné album z vaší vysněné dovolené.

 

 

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama