reklama

Máte pocit, že neumíte parkovat? Tihle jsou na tom hůř

Jestli jste si doteď myslela, že špatné parkování je výsadou žen, přesvědčíme vás o opaku.

Foto: Thinkstock

Jestli jste si doteď myslela, že špatné parkování je výsadou žen, protože prostě nemají logické myšlení a prostorové vidění a bůh ví, co ještě, pak vás teď uklidníme. Máme pro vás totiž pár důkazů, že někteří muži parkují ještě mnohem hůř.

Jedním z nich je toto video. Je však třeba přiznat, že první pán, kterého v něm uvidíte, alespoň to, co nemá v hlavě, dohání rychlýma nohama. Poučení z tohoto videa je ale úplně jiné: Pokud umíte zatáhnout ruční brzdu, nepotřebujete nohy Usaina Bolta.

Poučení číslo dvě: Obzvlášť obezřetní buďte u čerpacích stanic. Než od nich odjedete, raději dvakrát obejděte auto. Pokud vám tedy neodjelo do nejbližšího příkopu.

Poučení číslo tři: Každou volnou chvilku věnujte tréninku jízdy v terénu, přetlačování a také podélného parkování. Chce to ale začít trochou teorie. Například zde:

Teď jste dokonale připraveni, a nebezpečné období svátečních řidičů a dušičkových výletů může klidně začít.

Pro jistotu si ale dejte pozor ještě na zrádné překážky a ujistěte se, že máte jasno v tom, jaký je rozdíl mezi brzdou a plynem, ať nedopadnete jako následující experti a neskončíte někomu na střeše nebo dokonce na té vlastní. 

A ještě jedna rada: Pokud se potřebujete trefit do nějakého úzkého (raději možná i širokého) prostoru, raději dvakrát měřte, než začnete řezat a šlápnete na plyn.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Tlačítko "NELÍBÍ" na Facebooku nebude. Co nás čeká?

Jak vyfotit nejlepší selfie? Rady přímo od Beckhama

Neuvěřitelné herecké proměny kvůli filmovým rolím

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama