reklama

Manželé žijí jako upíři. V noci si sají vlastní krev!

Na první pohled žijí Pyretta a Andy jako normální manželský pár, dokonce spolu mají dítě, v noci se oddávají upírským hrátkám a sají si krev.

Foto: Facebook / PYRETTABLAZEADMIN

Pyrreta Blaze a Andy Filth jsou na první pohled (s přimhouřenýma očima) normální manželé z jižního Walesu, dokonce vychovávají dítě. Ale jeden rozdíl tu od běžného páru je, jsou totiž upíři a rádi od sebe navzájem pijí krev.

A proč se o svém životním stylu rozpovídali v médiích? Patří mezi komunitu upírů v Londýně, kterou v současné době tvoří 15 000 členů. Rádi by ostatním lidem ukázali, že být upírem, není nic děsivého, nechutného ani odpudivého a nikomu tím neubližují.

Krev sajeme v soukromí

Všechny lidi kolem sebe ujišťují, že jako upíři nečíhají na lidi ve tmě, aby se napili z jejich krční tepny. "Pokud chceme ochutnat jinou krev, než naší vlastní či partnerovu, vyrážíme na setkání upírů, které se koná jednou za měsíc. Vše je bezpečné. Lidé jsou testovaní na AIDS a po celou dobu je přítomný lékař," dodává v rozhovoru pro Daily Mail Andi.

Doporučujeme: Matt Dunford: Zkrášluje své tělo sedm hodin denně

"Když si vyberete životního partnera, s kterým sdílíte krev, čekají vás testy, zda nemáte nějakou nakažlivou nemoc či psychické problémy, pak je takové pití čisté, bezpečné a sterilní," vysvětluje Pyretta.

Ztvárnění upírů

Jediné, co mladé manžele znepokojuje, je hollywoodské ztvárnění upírů. Prý celý televizní průmysl zbytečně děsí lidi. Sama Pyretta se snaží vysvětlit, že světem kolují zkreslené představy o upírech. "Klidně se na sebe podívám do zrcadla a upravím si vlasy. Podle televize se zrcadlo roztříští, když v něm upír spatří svůj odraz. U mě se nic takového neděje."

Co se tedy děje za dveřmi ložnice?

Pro mladý pár jde o normální sexuální rituál, který si obohatí o pár doušků čerstvé krve. Pro někoho (nebezpečná) úchylka, odpornost, podivínství, pro britský pár zkrátka příjemné zpestření sexuálních hrátek.

"My si každý večer doslova jen cucneme ze stejného místa, těsně vedle ucha. V žádném případě ne tak hluboko, aby na místě zůstávaly jizvy. O sebepoškozování rozhodně nejde," dodává Pyretta.

A jak krev chutná? Rozhodně prý nejde o jahodový koktejl, spíše o kovovou chuť, která zůstane na jazyku ještě druhý den.

Upíři nebo milenci

Pár přiznal, že pití krve nestaví na první místo. Jde jim o lásku a vztah. Když se někdo z nich rozhodne, že s tím chce přestat, udělali by to společně. Určitě by se kvůli tomu nerozvedli.

"Zatím je pro nás pití krve rituálem. Během té chvilky se propojíme nejen fyzicky, ale hlavně duševně a to náš vztah hodně posiluje," vysvětluje Andi.

Být upírem je normální, říká psycholog

Rozhovoru, který manželé poskytli TV Rex, byl přítomen i psycholog a doktor Emyr Williams, zabývající se studiem upírů. Pátral po nich a snažil se pochopit jejich život. Sám říká, že jde o náboženství a osobně mu trvalo šest let, než získal důvěru upírské komunity, aby mohl začít svůj výzkum.

Náš tip: Soňa hubne do svatebních šatů. Vydrží? Stihne to?

"Bylo to těžké, protože je celá upíří komunita terčem posměchu a společnost jim vůbec nerozumí. Já jsem zjistil, že jsou to normální lidé, kteří mají potřebu konzumovat krev, protože jim dodává fyzickou i psychickou energii," ukončuje svůj rozhovor Williams.

Celý rozhovor najdete na následujícím videu

Možná, kdyby se "novodobí" upíři neoblékali tak děsivě a nedělali si tetování v podobě upířího kousnutí na krku, lidé by se jim neposmívali a přestali by řešit, že si občas v soukromí navzájem sají krev. Navíc se pořád nemůžeme zbavit myšlenky, že si z takové upíří akce domů přinesete mnohem víc, než nějakou tu energii.

Dokázali byste se napít lidské krve? A opravdu lze upíry považovat za normální lidi? Potkali jste ve svém životě někoho, kdo by se řadil mezi komunitu upírů? Napište nám v diskuzi pod článkem.

zdroj: Facebook / PYRETTABLAZEADMIN

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Příběh: Je mu 31 let a chodí s ženou o 60 let starší

Ztrácíte chuť na sex? 10 tipů, jak ji zase získat

Video: Podívejte se, jak se týrají muži
Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama