reklama

"Mám boky jako skříň," zpívá Ewa Farna novinářům

Ewa Farna novou písní "Mám boky jako skříň" vzkazuje novinářům, ať neřeší její postavu.

Foto: Profimedia.cz

Neuplyne ani jeden měsíc, aby se na titulcích novin neobjevila informace o tom, kolik Ewa Farna zhubla nebo přibrala. Proto se zpěvačka rozhodla, že svou novou písní "Mám boky jako skříň" všem ukáže, že se má ráda a je jedno, kolik zrovna váží.

Patříte-li mezi fanoušky, můžete sledovat její nový videoblog "To nEWA" na internetové televizi Playtvak.cz. Svou kariéru "televizní hvězdy" rozjela právě novým singlem, ve kterém svou váhu bere s humorem.

Mám od pánbíčka boky jako skříň...

...a k tomu ráda jím. Přesně tak začíná její nový song. Ewa přezpívala hit zpěvačky Meghan Trainorové "All About That Bass". Vy si její počin můžete poslechnout na následujícím videu.

A proč právě tolik sebekritiky? Ewa Farna se rozhodla vlastním textem reagovat na média, která se zajímají více o její "špíčky" než o muziku.

Doporučujeme: Michelle Pfeiffer se vrací na scénu: Jak vypadá dnes?

"Noviny pročítám, no to je síla. Prý zase přibírám, málo se hlídám. Prostě si trsám, trsám, až vzduchem lítaj prsa," tak zní část sloky, která je určená novinářům.

Nový videoblog

A to by nebyla Ewa Farna, aby s humorem sobě vlastním nepřišla s nápadem. Podívejte se, jak celý videoklip uvedla. Rozhodla se totiž navštívit producenta a požádat ho o nový hit.

Ať už se pokoušela o vytvoření hymny pro boubelky, nebo jen chtěla vtipně světu říct, že o plných tvarech ví, určitě se jí to povedlo, protože v posledních dnech patří mezi nejsdílenější české celebrity na sociálních sítích. Což je skvělou reklamou pro její připravované listopadové turné k jazzové akustické desce.

"S kapelou již zkoušíme, strašně moc se těšíme, protože naše písně budou oblečeny v akustickém až jazzovém hábitu a myslím, že by to mohlo zaujmout i posluchače, které normálně moje hudba až tak neoslovuje," říká Ewa Farna o turné na svých oficiálních stránkách ewafarna.com.

Originál hitu od Meghan Trainorové najdete na následujícím videu...

Jak se vám "veřejné přiznání" Ewy líbí? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

19 zajímavostí o mužích, které překvapí i manželku

Kauza piškoty: 5 důvodů, proč na ně navždy zapomenout

Naučte se odpouštět. Prospějete hlavně sami sobě 
h

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama