reklama

Lyžařský ráj, wellness, zábava: Vše zažijete v Söldenu

Sölden je znám jako lyžařské středisko charakterizované samými superlativy: tři 3000-metrové vrcholy a dvě ledovcové lokality. Samozřejmě Sölden je také mekkou večírků po lyžování!

Foto: Žena

V nezávislých testech býva Sölden tradičně řazen mezi nejlepší lyžařská a snowboardová střediska Evropy, a není divu. Díky výšce ledovců máte 100% jistotu sněhu a nejlépe připravené sjezdovky!

Pro ilustraci trocha čísel: Velkorysá nabídka sjezdovek všech obtížností a skvěle upravované sjezdovky o délce 150 kilometrů dělají ze zimního sportu jedinečný zážitek. Celkem 33 z větší části ultramoderních lanovek s přepravním výkonem cca 68.000 osob/hodinu zaručuje rychlou a pohodlnou přepravu bez čekání.

Vybere si každý: začátečník i profesionál

Různorodá nabídka zahrnuje:

  • 69 km modrých sjezdovek
  • 51 km červených sjezdovek
  • 28 km černých sjezdovek
  • 2 km lyžařských tras od jednoduchého terénu pro začátečníky / lehce pokročilé na Giggijochu
  • velký počet náročných sjezdovek na lyžařském vrcholu Gaislachkogl.

Gaislachkogl (3.058 m) je kromě toho velice oblíbený u těch, kdo chtějí prožít jízdu ve sněhu mimo zajištěné lyžařské trasy. Sölden je známý svými širokými a perfektně upravenými sjezdovkami, které se denně kompletně udržují pomocí 26 sněžných rolb.

Tři třítisícovky za jeden den!

Sölden má také, jako jediné rakouské lyžařské středisko, hned tři třítisícovky: Gaislachkogl (3.058 m), Tiefenbachkogl (3.250 m) a Schwarze Schneide (3.340 m). Kdo chce tyto "BIG3" zdolat za jediný den, vydá se na "BIG3 Rallye". Start je v údolní stanici lanovky Giggijochbahn, cíl v údolní stanici Gaislachkoglbahn. Mezi nimi leží čtyři hodiny rázné jízdy, 50 kilometrů sjezdovek, 10.000 výškových metrů a tři nádherná alpská panoramata, která můžete obdivovat na vyhlídkových platformách "BIG3".

Relax, klid a rodinná pohoda - i to je Sölden

V každém info centru vám bezpochyby doporučí zážitkové koupaliště ve volnočasovém centru Freizeit Arena Sölden, kde si užijete kanál s divokou vodou, bazén pro děti se skluzavkou a samostatný hrací koutek pro ty nejmenší. Atmosféra je tam opravdu báječná.

Ale pravou tyrolskou atmosféru si můžete vychutnat i v lázeňském komplexu Aqua Dome s termální vodou v nedalekém a levnějším Längenfeld.

Söldenské večírky, show a party jsou vyhlášené

Lyžování, běžkování i snowboard je v Söldenu na vysoké úrovni, a každý kdo tuto oblast navštívil se rád vrací. Sölden je zároveň rájem pro rodiny s dětmi, pro dovolenkáře, kteří touží po wellnessové relaxaci, masážích, odpočinku u bazénu atd. Co ale partičky mladých? Co ti, kteří touží po "kultuře" na svěhu a ledu?

Pro ty je tu následující přehled:

  • Každý pátek odpoledne si na Giggijochu užijete úžasnou party se špičkovými kapelami.
  • Hannibal: Moderní divadelní představení Hanibala z Kartága na ledovci Rettenbach je skvělá a vyhledávaná show. Představení zahrnuje ohňostroj, sněžné rolby, letadla a ještě mnohem více. Úchvatná podívaná!
  • Ohňostroj a noční lyžařská show: Každou středu večer od vánočního týdne až do března se koná ohňostroj a noční lyžařská show na Gaislachkoglu od střední stanice. To nabízí dokonalou příležitost vyzkoušet si po skončení show noční lyžování.

A to není všechno... Chcete ušetřit?

Ušetřete s MasterCard(R) nebo Maestro(R) 24 eur na týdenním skipasu do rakouské oblasti Sölden v údolí Ötztal.

Jak získat 10% slevu na skipas do lyžařské oblasti Sölden?

V sekci SLEVA NA SKIPAS vyplňte údaje pro ověření své platební karty MasterCard(R) nebo Maestro(R)
Poukaz si vytiskněte a vezměte s sebou na dovolenou
Při platbě skipasu kartou MasterCard(R) nebo Maestro(R) v oblasti Sölden předložte voucher a 10% sleva je vaše!

Voucher lze získat do 31. 3. 2013 a lze jej uplatnit až do 5. 5. 2013.

Sleva platí pro jeden nákup až pěti skipasů v minimální délce tři dny. Jméno na kartě MasterCard(R) nebo Maestro(R), se kterou budete skipasy platit, musí být stejné jako jméno na voucheru

Více se o této akci dozvíte ZDE >>

 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama