reklama

Líbací polštář: Nechutné, či chytře vymyšlený trenažér?

Nejste si jisti svou líbací technikou? Podívejte se na polštářový trenažér, který vás naučí líbat.

Foto: emilygraceking.com

Designérka Emily Grace King navrhla polštář pro ty, kteří si potřebují procvičit líbání. K poměrně šílenému počinu ji vedly vtípky ze střední, kdy se jí posmívali spolužáci, že se muchluje s polštářem.

Pokud vás čeká rande a nejste si jistí, jak na tom s líbáním jste, můžete si pořídit tento šílený kousek anebo ještě lépe, vyrobte si ho podle přesného návodu, který Emily nezapomněla sestavit pro akutní případy. Už se vidíte, jak něco podobného šijete?

Nápad vznikl u popelnice

Autorka nápadu zjistila, že se někteří mladí na středních školách opravdu mazlí s polštářem, aby byli dokonale připravení ohromit svou lásku. A jak se dostala od nápadu po realizaci?

"Musím se přiznat, že nápad vyrábět takové trenažéry přišel náhle a ještě ke všemu u popelnice. Když jsem vynášela odpadky, všimla jsem si obrovského kufru. Ze zvědavosti jsem ho otevřela a zůstala v šoku. Byl plný figurín a náhradních gumových úst. Ten poklad jsem tam nemohla nechat. Nevěděla jsem, na co se hodí, ale přesto jsem si vše odnesla domů," vypráví Emily.

Čtěte také: Líbejte se! Bude vám líp!

Až po mnoha měsících, kdy na ni v jejím designérském studiu zírala holá gumová ústa, přišla s nápadem ušít polštářový trenažér. První prototyp měl vzniknout jako vtipný valentýnský dárek pro teenagery.

Chcete vidět, jak polštář vypadá a vzniká? Podívejte se na video...

"Napsala jsem podrobný návod. Krok za krokem jsem popsala, jak si takového líbacího partnera vyrobit doma. Nabídla jsem pro mladé nové řešení, aby se nemuseli stydět za to, že si svou líbací techniku trénují," dodává designérka.

Dokázali byste své líbací umění zdokonalovat s něčím takovým? Nebo je to spíše odstrašující případ? V kolika letech jste poprvé dostali pořádnou pusu? Napište nám v diskuzi pod článkem.

zdroj: emilygraceking.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Sekta mě donutila vzít si 85letého staříka. Bylo mi 19

Vypěstujte si bylinky v okně. Zavěste je místo záclony!

Recepty na pravěké menu: Vyzkoušejte jak jedl pračlověk


"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama