reklama

Lana Del Rey vydává debutové album

Lana Del Rey vydává koncem ledna debutové album s názvem Born To Die

Lana Del Rey
Lana Del Rey | Foto: Universal Music

Lana Del Rey patří k největším objevům v oblasti pop music v posledních měsících. Lásce k hudbě prý podlehla již jako malá, ale až v osmnácti se rozhodla splnit si svůj sen a odešla do New Yorku. "Již od malička jsem věděla, že tam zakotvím. Na tomhle městě miluju úplně vše. Každý den tam strávený mě těší. Pokaždé, když vyjdu ze dveří, si říkám, že to bude pěkný den. New York mě nepřetržitě odměňuje za moji lásku k němu," uvádí na adresu "hudební meky" Lana Del Rey.
 
Obrovský průlom dosáhla již svým nedávným debutovým singlem Video Games. Ten se vyšplhal na nejvyšší příčku prodejní hitparády iTunes hned v devíti zemích, mezi kterými najdeme například Německo, Velkou Británii, Austrálii nebo Francii.
 
Produkce Lany Del Rey navíc sklízí i výtečné kritiky, proto se vydání její debutové desky očekává s velkou netrpělivostí. Její album dostalo název Born To Die a vyjde 30. ledna. Předcházet mu bude stejnojmenný singl, ke kterému Lana stihla natočit i video. Sama ke klipu napsala scénář a mimo jiné do klipu obsadila i dva živé tygry. Jak následně o natáčení uvedla, šlo o tu nejkrásnější věc, kterou dosud zažila. 

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama