reklama

Krystaly Swarovski můžou zářit i na vánočím stromku

Křišťálový lesk krystalů Swarovski může zářit i na vánočním stromečku

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: tchibo.cz

Swarovski je značka krystalových kamenů a šperků, která už si získala mnoho fanoušků. Luxusní šperky, moderní doplňky a interiérové zařízení, to vše je možné darovat k Vánocům s puncem Swarovski.

Krystaly se staly celosvětovým symbolem řemeslné práce, zručnosti, kvality, originality a extravagance. Společnost Swarovski AG vyrábí krystalové kameny, které lámou světlo na duhové spektrum, zatímco běžné křišťálové kameny světlo pouze odrážejí.

Dokonce i vánoční stromek je možné obléknout do stylu lesku a vysokého třpytu. Společnost přišla na trh s kolekcí vánočních ozdob a dekorací. Kolekce je vyrobená z kvalitního broušeného skla. V barevnosti převládá průzračné čisté sklo s diamantovým třpytem. K dostání jsou klasické motivy vloček, vánočního cukroví, cesmíny, věnců, hvězd, nadílkových bot a holí Candy.

Nejlevnější kousek je možné koupit zhruba za patnáct eur a největší možný doplněk vánočního interiéru  - křišťálový anděl - přijde kupce na sto eur. Proč uvádíme ceny v eurech? Kolekci je možné koupit jen za hranicemi, nejblíže třeba v Německu, Rakousku, ale také přes internet.    

Jako dárek pod stromeček může Swarovski nabídnout náušnice, prsteny, náramky, soupravy, přívěsky na mobil a kabelku. Opravdu originalním dárkem může být obojek pro psa, který je posázený malými křišťály. Stojí kolem dvou tisíc korun.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama