reklama

Knižní novinky: zbavte se kouření a poučte se o sexu!

Jakou knihu si přečíst? Máme pro vás tři žhavé knižní novinky. Zbavte se závilosti na cigaretách nebo zjistěte, jaký sex mají v Africe!

Jakou zajímavou knihu si přečíst? Máme pro vás tři lákavé knižní novinky.

Zbavte se závislosti na cigaretách, objevte léčivou sílu barev nebo zjistěte, jaký je sex napříč kontinenty!

Jak se zbavit kouření?

Až dosud jste slyšeli, že zbavit se zlozvyku kouření závisí na silné vůli. Pravda je jiná: tajemství úspěchu, jak navždy přestat kouřit, je ve vaší mysli. Autorka Debora Contioví kuřákům a kuřačkám v knize Ženy, které příliš kouří dává k dispozici velmi účinný nástroj ve formě tréninku pro fyzické i duševní přeprogramování. Její metoda osvobozuje od potřeby zapálit si cigaretu, zbavuje návyku na kouř a odstraňuje strach z tloustnutí. Pomocí mentálního tréninku na CD se můžete rozhodnout, zda chcete s kouřením přestat ihned, nebo podle 21denního programu. A to bez jediného kila navíc. Knihu pořídíte za 180 korun.

Jaký sex měli staří Řekové a další národy?

Významný český cestovatel Miloslav Stingl napsal vyprávění o milostných a sexuálních praktikách na pěti kontinentech. Vydejte se s knihou Sex v pěti dílech světa do exotických míst a nahlédněte do tajemství sexu. Ještě dnes existují některé indiánské kmeny a africké národy, nad jejichž svatebními či zásnubními rituály člověk žasne. Zjistěte, jak a s kým se milovali staří Řekové a Římané, co všechno je v sexu dovoleno a kde už musely zakročit příslušné orgány nebo kam až sahá lidská fantazie. Knihu pořídíte od 170 korun.

Léčení barvami

Tato kniha otevírá fascinující svět Aura-Somy, který zcela změnil autorčin život (Philippa Merivaleová) i její pohled na svět. Charakteristika jednotlivých barev světelného spektra, jejich kvality a působení na psychiku člověka jsou ilustrovány názornými historkami ze života klientů a účastníků seminářů. Na pozadí osobního příběhu autorky se před námi odvíjí cesta barvami duhy, která se zde podává jako cesta vývoje lidského vědomí. Publikaci Léčení barvami koupíte za 160 korun.


Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama