reklama
 

Kde se v Praze najíst a ušetřit? Vouchery jsou jistota

Nevíte, kam v Praze zajít na jídlo? Nechcete příliš utrácet? Přinášíme vám několik tipů ze slovového portálu

Nevíte, kde se v Praze dobře najíst a ještě ušetřit? Přinášíme vám čtyři tipy ze slevového portály. Vouchery potěší i jako dárek pod stromeček!

Exotická večeře

Ochutnejte exotickou zvěřinu, na níž se Mount Steak Restaurant specializuje v Praze. Vraťte se ve vzpomínkách do dob, kdy jste četli o táborových ohních, na nichž vaši hrdinové připravovali právě ulovenou zvěř. Přivřete oči a díky nevšednímu gurmánskému zážitku se ocitnete v krajině fantazie, odkud se vám nebude chtít zpět. Voucher stojí 699 a zahrnuje dva bizoní steaky s přílohou. Kupon platí do konce května 2012.

Tatarák

Kdo si potrpí na typickou pochoutku s křupavými topinkami a česnekem, přijde si na své ve stylové hospůdce Cihelna na pražském Smíchově. Akční nabídka je vhodná i pro dva. Vezměte partnera nebo kamaráda a užijte si příjemný večer v té nejlepší společnosti - s tataráčkem a dobrým pivečkem. Voucher stojí 199 korun a opravňuje vás ke konzumaci 300gramového tataráku a patnácti topinek do konce března roku 2012.

Krkovička

Uspokojte chuťové buňky a dopřejte si pořádnou porci kvalitní krkovičky s přílohou dle vašeho výběru za skvělou cenu 179 Kč pro dvě osoby v útulné restauraci U Tří trojek na pražském Žižkově. Voucher je třeba uplatnit do konce března 2012.

Fondue

Masové fondue patří mezi populární pokrmy, protože kromě výborného jídla nabízí i jistou formu zábavy. V kotlíčku si připravíte masíčko dle libosti a mezitím můžete vést konverzaci. Pochunejte ve sportbaru Nagano 98 na pražském Smíchově. Voucher stojí 249 korun a platí do konce března 2012. 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama