reklama
 

Kde pořídit zimní bundu?

Kde koupit zimní bundu? Inspirujte se několika tipy od nás

Lyžař
Lyžař | Foto: Aktuálně.cz

Nabídka Time-outu

Nová kolekce obchodu Time-out nabízí péřovou dámskou bundu s širokým šálovým límcem z kvalitního polyesteru za 2599 korun. Bunda je dostupná ve třech barvách - olivová, šedá a modrá.

Náročnější zákaznice ocení šedý nepromokavý kabát s odepínací kapucí a dvěma vnitřními kapsami. Pořídíte jej za 2299 korun.

Pánům Time-out nabízí péřovou bundu také s odepínací kapucí z kvalitního polyesteru, která stojí tři tisíce korun. Bunda je dostupná ve třech barvách: modrá, červená a černá.

Sportovní Hervis

Obchod se sportovním oblečením nabízí dámskou péřovou bundu Kilimanjaro - Olymp s kapucí ze stoprocentního nylonu. Vnitřek bundy je z peří. Materiál je lehký a hřejivý. Bunda původně stála 3299 korun, nyní ji pořídíte za 2199 korun.

Pestrobarevná pánská bunda na snowaboard nabízí prodyšnost, nepromokavost, odolnost vůči větru a odnímatelnou kapuci. Koupíte ji za 3699 korun místo původních pěti tisíc korun.

Hervis nabízí dětský lyžařský overal ze stoprocentního nylonu, který je prodyšný a odolává větru a vodě. Overal obsahuje pevnou kapuci a protisněhový pás, který zajistí, že se dětem nedostanu sníh tam, kam nemá. Původně stál dva tisíce, nyní pouze 1600 korun.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama