reklama

Život na zámku, Pojišťovna štěstí, Rodinná pouta. Jak vypadají seriáloví herci dnes?

Kdo by si nepamatoval seriál Život na zámku vyprávějící osud rodiny Králových, která nečekaně zdědí zámek. Díky němu se do diváckého povědomí dostala Kateřina Brožová, Kateřina Hrachovcová, Saša Rašilov, Petr Rajchrt a také Kateřina Macháčková, která slaví 30. listopadu 72. narozeniny. Kdo další odstartoval svou kariéru v českých porevolučních seriálech? A jak vypadají dnes?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Herečka Kateřina Macháčková vstoupila do širokého povědomí diváků jako manželka Tomáše Töpfera a profesorka Marie Králová v televizním seriálu Život na zámku. "Produkční mi přinesl šestadvacet dílů, ani jsem netušila, že je toho tolik. Měla jsem tam moc textu, to byla strašně upovídaná postava. Nejen výuka matematiky, ale všude vždycky vedla hlavní slovo. Já ale nejsem takový improvizátor jako Tomáš, který se podíval v maskérně na text a šel točit. Pečlivě jsem se připravovala," řekla herečka na začátku roku pro server iDNES.cz.

Podívejte se do galerie na herce, kteří odstartovali svou kariéru v Životu na zámku, Pojišťovně štěstí a Rodinných poutech. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama