reklama

Kam zajít na večeři nebo dobrou kávu a ušetřit?

Přinášíme vám tři lákavé tipy na kávu, luxusní večeři nebo pizzu za dobrou cenu!

Foto: Žena

Chcete zajít v Praze s partnerem na večeři nebo na kávu s kamarádkou?

Máme pro vás tři lákavé tipy ze slevového portálu Amplion.cz.

Italské espresso a tiramisu

Vychutnejte si za 69 korun dvě italská espressa, tři kopečkové vanilkové zmrzliny s horkými malinami, tiramisu nebo čokopěnou. Příjemné otužování vašich chuťových buněk započne s prvním dezertem. Váš jazýček totiž ochladí 3 kopečky vanilkové zmrzliny, které se vzápětí roztečnou pod horkými malinami. Jako druhý. dezert si budete moci vybrat lahodné tiramisu, nebo nadýchanou čokopěnu s bílou čokoládou. Voucher stojí 69 korun a platí do 15. srpna v Praze.

Dopřejte si krevety!

Pochutnejte si s partnerem na tygřích krevetách, které si můžete nechat připravit na jeden ze čtyř vynikajících způsobů. Užijte si gurmánský zážitek jen za 89 korun. Máme na výběr z těchto variant: Pečené tygří krevety v chilli, česneku a koriandru, pečené tygří krevety na způsob (blue-fin) zázvor, bazalka, med, citron, smažené tygří krevety v šafránové tempůře s kokosovým mlékem nebo smažené tygří krevety v bylinkové tempůře, s filipínskou, zázvorovou a česnekovou omáčkou. Voucher platí v pražské restauraci do 15. srpna tohoto roku. 

Zajděte na dobrou pizzu

A třetí nabídkou je voucher za 99 korun, za který dostane pizzu, ale také cheese cake nebo tiramisu. Poukaz je platný do poloviny srpna. Vybrat si můžete mezi těmito druhy: Quattro formaggi Dolce Vita, Capari, Mafioso, Salami Italia, Salami Picante, Dolce Cappuccini, Prosciutto di parma a dalšími. Kupon platí taktéž do 15. srpna. 


 

 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama