reklama

Kam za dobré vysvědčení? Třeba do zoo!

Budou mít vaše děti dobré vysvědčení? Využijte toho a odměňte je dárkem či návštěvou zoologické zahrady

Školačky
Školačky | Foto: Profimedia.cz

Už na konci tohoto týden půjdou děti naposledy usednout do školních lavic, aby si převzaly vysvědčení. Rodiče jim často za dobré známky slibují dárky, výlet nebo sladkosti.

Podívejte se, kde všude čeká na děti za jejich vysvědčení překvapení v podobě volného vstupu nebo dárku. Vydejte se poslední školní den třeba do zoo.

Zoologická zahrada v Liberci

Zoologická zahrada v Liberci si pro vynikající žáky základní a střední školy připravila překvapení. Pokud dorazíte v pátek 29. června do ZOO Liberec a vezmete s sebou aktuální vysvědčení se samými jedničkami, získáte vstup zdarma. Při hlavní bráně ještě k volnému vstupu vaše děti obdrží poukaz na odběr jedné porce zmrzliny.

Zoologická zahrada Praha

Užít si konec školního roku můžete s dětmi i v Zoo Praha. Každý, kdo získá na vysvědčení jedničku z prvouky, přírodovědy, přírodopisu nebo biologie, má vstup do zoo v pátek 29. června za 1 korunu. Kromě příjemné ceny na něj bude čekat historický dárek. Ve 14:00 hodin přestřihne herec a režisér Arnošt Goldflam slavnostně pásku Galerie minerálů a fosílií Geosvět, která bude navazovat na Geostezku "Stopy v čase". Každý jedničkář si v tomto pavilonu může vyzvednout svůj dárek - pravý zub žraloka!

Exkurze na letišti

29. června se mohou všichni školáci dostavit na exkurzi v 11: 00 a ve 14:30 hodin. Kdo přijde s vysvědčením, dostane malý dárek. Letos na návštěvníky čeká nová trasa 4, kdy se projdou po Záchranné požární stanici letiště Praha, včetně polygonu a seznámení s činností hasičů na letišti.

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama