reklama

Kam vyrazit za sněhem a ušetřit?

Přinášíme vám několik tipů na příjemnou a levnou zimní dovolenou

Foto: http://amplion.centrum.cz

Zima se blíží a vy ještě nemáte dovolenou? Přinášíme vám několik zajímavých tipů ze slevového portálu.

Vydejte se partnerem na tři dny pod Černou horu za pouhých 2260 korun. V ceně jsou dvě tříchodové večeře, snídaně formou bufetu a dvakrát jednodenní skipas na lyžování. Hotel se nachází blízko centra Jánských lázní.

Užijte si týdenní lyžovačku ve Špindlerově Mlýně a ušetřete šest tisíc korun. Voucher zahrnuje šest nocí v hotelu Kristýna za 8710 korun. Čeká na vás polopenze a ski-bus přímo od hotelu zdarma.

Pokud se vydáte na třídenní pobyt s  polopenzí v penzionu Pod lípou v Beskydech, užijete si panenskou přírodu a přilehlou sjezdovku s extrémním klesáním. Dovolenou pořídíte za 1250 korun.

Vyzkoušejte lyžařské podmínky na Slovensku. Fatrapark je se svými luxusními apartmány zasazen v krásné přírodě Hrabovské doliny. Jen sto metrů od hotelu je lanovka, takže nebudete ztrácet čas dopravou. Lyžování je zde opravdovým zážitkem a uspokojí jak rekreační, tak i velmi náročné lyžaře. Nejdelší sjezdovka Malino Brdo je dlouhá 3900 metrů. Voucher na dovolenou koupíte za 1349 korun.

 

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama