reklama

Kam vyrazit v Praze oslavovat Silvestr 2012? Víme to!

Chcete letos vyrazit do Prahy oslavovat Silvestr 2012? Máme pro vás tři zajímavé tipy

Foto: Isifa/Thinkstock

Chtěli byste s přáteli vyrazit na Silvestra do Prahy a užít si velkolepou atmosféru hlavního města? Máme pro vás tři tipy na zajímavé akce, oslavy a diskotéky na 31.12 2012.

Oslavte Silvestr 2012 ve velkém a vydejte se přímo do Prahy. Užijte si Silvestr na lodi, Silvestr na Staroměstském náměstí nebo si zajděte do příjemného jazzového klubu.

Palác Lucerna

Pražské kino Lucerna si připravilo pro své návštěvníky fantastický a netradiční zážitek. Ve spolupráci se společností Bontonfilm uvede v rámci večera Silvestrovský cirkus v Lucerně předpremiérovou projekci snímku režiséra Andrew Adamsona v produkci Jamese Camerona "CIRQUE DU SOLEIL: Vzdálené světy 3D". Jde o unikátní show, napěchovanou neskutečnými akrobatickými výkony. V 18:00 čeká na návštěvníky v kavárně welcome drink, od 19:00 následuje projekce, 21:00 se zahájí předpremiérový raut a od 22:00 bude DJ´s Dance Party v kinokavárně, 0:00 je připravený půlnoční přípitek a v 0:30 vás čeká půlnoční občerstvení v Mramorovém sálu. Vstupné v předprodeji stojí 799 korun.

GreenYacht Hotel & Restaurant

GreenYacht nabízí velkolepý silvestrovský program. Za včasnou rezervaci v hodnotě 3 490 korun získáte neskutečný zážitek. Ve 20:00 se nalodíte na palubu greenYacht Prague Hotelu a Kirk Royal. Ve 20:30 proběhne slavnostní večeře formou rautu. V ceně jsou i nápoje. 22:00 nastoupíte na výletní loď a čeká vás vyhlídková plavba noční Prahou. Ve 24:00 proběhne novoroční přípitek pod Karlovým mostem a netradiční shlédnutí ohňostroje přímo z  hladiny Vltavy. V 1:00 máte možnost pokračovat v baru na GrrenYacht Prague.

Silvestr 2012 - Podolka

Za neuvěřitelných 1150 korun na osobu si užijete letošní Silvestr v restauraci Podolka. Připravují pro vás oslavu Silvestra a Nového roku. Současně bude probíhat hudební zábava v podání DJ Milana Kroutila - La Bella Vida - deep house. O půlnoci si připijete sektem Chateau Radyně a po celý večer budete hodovat. Čeká vás výběr jídel all-in, nápojů-all in, taneční parket, grilování a výhled na ohňostroj.

 

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama