reklama

Kam s přáteli na večeři? Kupte voucher, ušetříte

Chcete si s partnerem vyrazit na večeři a nevíte kam? Sháníte pro blízké dárek a nic vás nenapadá? Voucher na večeři je jistota. Přinášíme vám několik tipů ze slevového portálu

Zajděte si na steak
Zajděte si na steak | Foto: Žena

Chcete si s partnerem nebo přáteli vyrazit na večeři a nevíte kam? Sháníte pro blízké dárky pod stromeček a nic vás nenapadá? Voucher na večeři je jistota. Přinášíme vám několik tipů pro Prahu a Brno ze slevových portálů.

Steak pro dva

Milovníci pořádné flákoty, mějte se na pozoru. Mít v břiše jako v pokojíčku je zaslouženou odměnou po ustavičném shonu. Nyní si můžete dopřát parádní 250gramový steak pro dva s přílohou a fazolkami se slaninou za skvělou cenu - 259 korun. Kupon uplatníte v pražské hospůdce Cihelna v Praze 5. Platí do konce března 2012.

Masové hody pro čtyři

Voucher za 699 korun nabízí šest druhů masa na třech špízech prokládaných grilovanou zeleninou pro čtyři osoby. V ceně jsou čtyři panáky slivovice nebo zmrzlina a také tři druhy omáček. Poukaz platí do konce dubna 2012 v pražské restauraci Červený Mlýn v Praze 8.

Vepřové koleno

Dozlatova pečené vepřové koleno s chlebem, křenem, hořčicí a zeleninou si můžete dopřát za 149 korun. V ceně je i 150 gramů tataráčku z hovězí roštěné, který je předem namíchaný. K němu dostane osm topinek s česnekem. Voucher platí do dvanáctého března 2012 v brněnské restauraci K Rudolfskému návrší.

Vepřové steaky

S přítelem si můžete pochutnat na dvou 220gramových propečené steacích z vepřové kotletky s přílohou, křupavým salátkem a k tomu dostane vína Chardonnay. Voucher pořídíte za 249 korun. Je potřeba ho uplatit do konce února 2012 v brněnské restauraci Formanka.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama