reklama

Kam na dovolenou s dětmi? Do rodinného hotelu

Dovolená s dětmi bývá náročnější. Je třeba vybrat hotel, kde se budou moci řádně unavit

Foto: Žena

Při výběru zimní dovolené s dětmi je důležité vhodně zvolit lokalitu. Naplánovat dovolenou s dětmi je vždy náročnější. Cestovní kancelář Neckermann našla tři místa, kde se děti nebudou nudit.

Hotel Pillerseehof & Bräuwirt

Hotel se nachází v krásném přírodním prostředí jezera Pillersee. Z oblasti odjíždí každou chvíli skibusy do lyžařského centra Fieberbrunn. Pokoje jsou útulně zařízené. Rodiče s dětmi v hotelu najdou dětský klub, multifunkční hřiště a dětskou hernu. V případě potřeby jsou k zapůjčení dětské postýlky, židličky a elektrické chůvičky. Pro malé lyžaře je v blízkosti dětský lyžařský klub Bobos Kindererlebnis-Skiwelt.

Rodiče mohou vyzkoušet wellness zónu s krytým bazénem, saunu, infračervenou kabinu nebo parní lázeň. Za malý příplatek si zájemci užijí masáže nebo solárium.

Falkensteiner Hotel Sonnenalpe

Lyžařská oblast Nassfeld je oblíbená mezi Čechy. Pokoje jsou komfortně zařízené. Děti mají k dispozici vlastní restauraci Falky, hernu o rozloze tři sta metrů čtverečních. Vyzkoušet si mohou lezeckou stěnu nebo dětské kino. Pro menší děti hotel nabízí hlídání. Součástí je i zapůjčení vybavení pro kojence.

Na dospělé zde čeká wellness a vodní svět Aquapura Spa o rozloze téměř dva tisíce metrů čtverečních. Nejen pro děti, ale i pro rodiče je v hotelu krytý bazén, čtyři sauny a odpočinková zóna. Pro aktivnější odpočinek jsou připravené túry na sněžnicích a lyžařské závody.

Clubhotel Acquaseria

Nový hotel v italském středisku Passo Tonale je v blízkosti historického centra i skiareálu. Hotel se stará o volnočasové aktivity nejen dětí, ale i dospělých. Kromě velkého wellness centra s biosaunou, vířivkou a parní lázní nabízí hotel pro děti od čtyř let miniklub, herny s Playstation, Nintendem Wii a televizí. Pro lyžaře nabízí hotel atraktivní akce, kdy návštěvníci obdrží šestidenní skipasy zdarma.

 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama