reklama

Neuvěřitelné proměny českých celebrit! Poznáte je?

foto: Pája Hrubý, © 2011 Kalendář PROMĚNY 2012 Prohlédnout galerii
foto: Pája Hrubý, © 2011 Kalendář PROMĚNY 2012 | Foto: Žena

Střihoruký Edward, upír Nosferatu, Jack Sparrow, Terminátor a další... To jsou převleky a masky, za nimiž se skrývají čeští umělci. A masky tak dokonalé, že bez nápovědy byste byli v koncích. A co je za tím?

To se fotil kalendář PROMĚNY 2012 Nadace Archa Chantal!

Tématem letošního kalendáře, který již potřetí vznikl pro Nadaci Archa Chantal, jsou slavné filmové postavy. Vedle filmových monster jako upíra z Nosferatu (Bolek Polívka), Střihorukého Edwarda (Chantal Poulain), Frankensteina (Jiří Schmitzer) nebo Jokera (Jiří Bartoška) a Tučňáka z Batmana (Jan Kraus) najdete v kalendáři i Indiana Jonese (Milan Lasica), inspektora Clouseau z Růžového pantera (Petr Nárožný), Tootsie (Viktor Preiss) nebo Jamese Bonda (Jiří Lábus).

Umělci už přispěli, a co vy?

Výtěžek z prodeje kalendáře opět poputuje na podporu projektů nadace Archa Chantal v českých nemocnicích. Kalendáře je už nyní možné objednat e-shopu na stránkách www.kalendarpromeny.cz, k dostání budou i v knihkupectvích. Více informací o Nadaci Archa Chantal na www.archa-chantal.cz.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama