reklama

K Vánocům vyšly pivní speciály z limitované edice

Každý pivař ocení vánoční pivní speciály nebo limitované edice s dárkem

Jako každý rok, i letos se přední české pivovary rozhodly odměnit věrné zákazníky pivními speciály nebo limitovanou edicí piv, která v balení obsahuje nějaký netradiční dárek.

Pilsner Urquell nabízí hned čtyři vánoční dárky. Vhodný dárek pro muže je originální balení se skleněnými podtácky. V krabici je osm kusů půllitrových lahví a tři skleněné podtácky ve tvaru pečeti. Multibalení je k dostání ve všech prodejnách Albert. Pro prodejnu Globus pivovar připravil dárkové balení s keramickým retro korbelem. Vybrat si zájemci mohou ze tří variant potisku.

Balení se skleněným retro korbelem je k dostání v prodejnách Billa, Interspar a Tesco. Opravdovým unikátem je Litrová láhev světlého ležáku s replikou dobové etikety ve stylu první poloviny dvacátého století. Jde o velmi nedostatkové zboží, proto musí zájemci velmi bedlivě hledat v prodejnách Tesco, Billa, Globus, Albert nebo Interspar.

Pivní specialitu Master mohou vaši blízcí obdržet k Vánocům v podobě luxusní dárkové sady, které obsahují Master 15° Zlatý, Master13° Polotmavý a čtyřsladový speciál Master 18° Tmavý. Chuť žateckého chmele můžete ochutnat v originální sklenici, která je součástí vánočního balení. Limitovanou edici nabízí supermarkety Albert, Globus, Interspar a Tesco.

Budweiser Budvar připravil pro zpestření vánoční nabídky v obchodech netradiční balení světlého ležáku. Vložil devět láhví do kartónu s praktickým držadlem. Pořádná bedna plná zlatavého piva je k sehnání ve všech větších supermarketech.

 

 

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama