reklama

Jste spokojeni s Rexonou? Napište nám a vyhrajte!

Rádi soutěžíte a hrajete si? Pak zkuste štěstí v soutěži o balíček zn. Rexona a pak nám napište do redakce. Vaše příspěvky uveřejníme. Čtěte víc...

Foto: Isifa/Thinkstock

Připravili jsme pro vás soutěž o...

...dvě dámské a jednu pánskou variantu revolučního antiperspirantu Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x účinnější ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S Rexonou z řady Maximum Protection tak už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují antiperspiranty Maximum Protection maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

Ráno nestíháte a hned po sprše utíkáte na tramvaj či metro, abyste stíhali včasný příchod do práce? Nebo si naopak ještě ráno stíháte zasportovat? Každopádně dorazíte do přetopené kanceláře v níž sedíte celý den a tak nějak se začínáte potit?

Že to není váš případ? A co kolega či kolegyně? Nepotí se nadměrně?

Ja by se vám líbilo dostat balíček antiperspirantů zdarma?

Stačí se zúčastnit soutěže, vyhrát a poté nám do redakce napsat email s vašimi pocity.

Čtěte dál...Vyhrává 10 z vás!

Rovných deset z vás vyhraje balíček, obsahující:

  • 2x dámskou variantu Rexona Maximum Protection - Sensitive Dry, Everyday Fresh
  • 1x pánskou varianta Rexona Maximum Protection - Extreme Fresh

Vyhrajte a napište nám o Rexoně, vaše příspěvky uveřejíme!

Zahrajte si na novináře a recenzenty. Stačí, když nám napíšete pár řádku (min. 10 vět) o tom, jak vám antiperspiranty Rexona vyhovují, co vám přináší, jak fungují a jak jste s nimi spokojeni. Vaše příspěvky, prosíme, posílejte na redakční email [email protected] do 30. března a do předmětu uveďte heslo REXONA. Ty nejlepší uveřejníme!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 5. března 2014 (00:00 hod.) do 14. března 2014 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědu k první otázce najdete ZDE

Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících v soutěži  "Valentýnská soutěž: Vyhrajte zájezd či wellness pro dva", který byl 3711.

Výhercem se stane 10 z vás...

...kteří se soutěže zúčastní v souladu s pravidly, odpoví správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktován e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Cena bude soutěžícím zaslána na poštovní adresu, kterou zadal do soutěžního formuláře.

Výherkyně: Daniela Ostatkov (Chvalčov), Martina Molerová (Šternberk), Tereza Nečasová (Brno), Veronika Švecová (Dolní Újezd), Božena Bezdíková (Kostelec n. Orlicí), Jarmila Řezníčková (Kačice), Ludmila Janečková (Chvalčov), Katka Komárková (Praha), Vladislava Novická (Praha), Ludmila Machková (Pelhřimov)

 
 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama