reklama

Je zima, fénujte se! Jakým fénem? Máme tipy

Jakým fénem vysušit vlasy, aby zůstaly hezké? Máme několik zaručených a otestovaných tipů

Foto: beautyexpo.cz

Je zima, fénujte si vlasy! Máte za to, že fén vlasy jen vysuší a zničí? Opak je pravdou!

Přinášíme vám tři tipy na kvalitní fény, díky kterým budou vše vlasy po vyfénování lesklé, zdravé a krásné na pohled.

Vyzkoušená kvalita

Švýcarská značka Valera nabízí velmi spolehlivé žehličky a fény na vlasy. Značka navíc poskytuje na své produkty tříletou záruční dobu a jejich produkty používají profesionální vlasoví stylisté. Fény jsou finančně dostupné a můžete díky nim vykouzlit krásný účes.

Jaký fén je nejlepší?

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit fén Swiss Nano 9200 Ionic Tourmaline, který vlasy vyfénuje rychle, aniž by však vlasové vlákno vypadalo vysušeně a nezdravě. Fén má v sobě profesionální motor, jehož předpokládaná životnost je cca dva tisíce hodin. Pořídíte jej zhruba za 1440 korun. Výhodou je tři metry dlouhá šňůra, kterou oceníte, pokud máte zástrčku daleko. Fén má tři teplotní stupně a dvě rychlosti, tlačítko na studený vzduch a odnímatelný plastový nástavec. Tajemství fénu tkví v jeho ionizační funkci. Přístroj vytváří negativně nabité ionty, což jsou částice, které pročisťují vzduch.

Fény s ionizační funkcí zanechávají vlasy hydratované a tím zamezují jejich krepatění. Vlasy jsou regenerované, lesklé, jemné, lehce se rozčesávají a zvětšuje se jejich objem. Ionty také snižují statickou elektricitu vašich kadeří, takže můžete navždy zapomenout na efekt rozcuchaných vlasů, které lítají po celé hlavě. Fén navíc disponuje technologií Colocare, která zajistí, že vlasy neztratí barvu a lesk. Pokud chcete jistotu zvetšeného objemu vlasů, zvolte fér Valera s difuzérem. Lehčí variantu fénu pořídíte za dva tisíce.

Čistící efekt

Negativně nabité ionty, které vysoušeč produkuje, zajišťují, že částečky znečištěného vzduchu jsou k sobě přitahovány, stávají se tak těžkými a samovolně padají dolů silou gravitace, čímž pročišťují okolní vzduch. Kromě toho po každém použití fénu ucítíte příjemnou vůni - jedná se o ozon. Ionty také eliminují tabákový kouř a jiné zápachy. Určitě znáte situaci, kdy se vrátíte domů ze zakouřeného prostředí a i po umytí vlasů v nich stále cítíte nikotin. S profesionálními fény Valera na takové situace můžete zapomenout a užívat si jen příjemnou vůni.

 

 

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama