reklama

Jakou novou knížku si vzít k vodě? Máme pro vás 3 tipy!

Jaký nový knižní titul si přečíst v létě? Přinášíme vám tři tipy na tituly různých žánrů!

Jakou novou knihu si v létě přečíst? Přinášíme vám tři zajímavé tipy napříč žánry!

Jak se neztrapnit před Francouzi

Autorka Tanja Kuchenbeckerová se ve své knize Trapasy po francouzsku se ve své knize chce se čtenáři podělit o své bohaté zkušenosti. Vtipně rozebírá četné nástrahy, které na cizince ve Francii číhají, a radí, jak se vyvarovat zbytečným trapasům a průšvihům, jak si v ožehavých situacích zachovat důstojnost a být zkrátka „in". Snaží se nahlédnout za oponu "francouzských tajemství" a zjistit, proč jsou Francouzi tak odlišní a co všechno se od nich můžeme naučit. Knihu pořídíte od 180 korun.

Vše o Euru 2012

Manželovi nebo synovi na cesty zabalte knihu Euro 2012. Ta nabízí nejpozoruhodnější okamžiky a fakta z mistrovství Evropy ve fotbale 2012. Den po dni mapuje průběh šampionátu od duelů v základních skupinách až po finále. Podrobně popisuje každý souboj českého týmu včetně zápasů úspěšné kvalifikace. Ceny začínají na 160 korunách.

Napínavá detektivka

Moucha je další z řady detektivek velmi úspěšného a oblíbeného slovenského spisovatele Dominika Dána nás zavádí na Slovensko rok po sametové revoluci. Nejen slovenští kriminalisté se v té době musí potýkat s nárůstem zločinů, brutality i vražd. Jedním z případů je i vražda mladé dívky, jejíž tělo našli policisté už ve stádiu značného rozkladu. Na první pohled se zdá, že neexistují žádné stopy, a tak detektiv Krauz a jeho kolegové začínají vyšetřování od nuly. Titul koupíte za 230 korun.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama