reklama

Jakou novou knihu si přečíst? Máme pro vás 3 tipy!

Máte chuť si něco přečíst? Poradíme vám, jakou novou knihu si koupit - máme pro vás tři super tipy!

Foto: Thinkstock

Máte chuť na čtení? Jakou novou knihu si přečíst? Přinášíme vám tři zajímavé tipy napříč žánry!

Napínavé čtení z Bangladéše

Přečtěte si Navzdory mým blízkým, knihu se současného světové literatury britského autora Selbournea Raphaela. S Beauty se život moc nemazlil. Rodina ji ve čtrnácti letech odvezla z Anglie do Bangladéše a provdala za pětačtyřicetiletého mulláha. Beauty však projevila na svůj věk i původ nezvyklou odvahu a tvrdohlavost - během šesti let v roli mulláhovy „manželky" svému muži předstíranými záchvaty šílenství znemožnila, aby se jí fyzicky dotkl, a ten ji po letech znechuceně vrátil rodině jako bezcennou a bláznivou. Kniha vás přijde zhruba na 200 korun.

Život Zity Kabátové

Autobiografii Můj život nebyl pod psa, ale se psem Zity Kabátové pořídíte za 250 korun. Poslední žijící prvorepublikovou filmovou hvězdou, a jak sama říká, vzpomínat může bez zábran, protože není nikdo, kdo by s ní polemizoval. A tak vzpomíná na dobu svého mládí, na lidi, které potkávala, na kolegy, s nimiž hrála, ale také - a to především - na psí kamarády, kteří ji životem provázeli. Publikaci pořídíte i jako e-book.

Váš domácí mazlíček

Kniha Hrajeme si s kočkou od Denise Seidlové nabízí 50 nápadů na hrátky s vaší kočkou. Jde o zábavné hry pro kočky, které žijí ve městě: běh slalomovými brankami, squash, fotbal, šustivé pytle, voňavé polštářky, chřestící vajíčka, hlavolamy atd. Dozvíte se, jak kočkou hrou rozvíjet a jak ji zabavit především v městském bytě, kde často nemá dostatek podnětů. Knihu koupíte od 180 korun.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama