reklama
 

Jakou elektroniku pod stromeček?

Jakou elektronikou potěšit své blízké na Vánoce? Kolik stojí nový iPhone 4S a odkdy bude v prodeji?

Foto: Apple.com

Čím potěšit své blízké na Vánoce? Elektronika jako dárek pod stromečkem nikdy nezklame.

Nový iPhone

Objednávky nového mobilního telefonu iPhone 4S trhají ve světě rekordy. Očekávalo se sice, že Apple představí novou řadu telefonů, ale i přes toto zklamání se na iPhone 4S stojí fronty. Telefon by měl být díky novému procesoru rychlejší. iPhone slibuje, že fotografie, které jím pořídíte budou ostřejší. Koupit jej můžete od listopadu například v obchodě Alza.cz. Dvaatřicetigigový telefon pořídíte za 17999 korun v bílé barvě, černé provedení je o dva tisíce dražší. Už nyní si můžete koupit ochranné obaly v různých barvách, ceny začínají zhruba na dvě stě korunách.

Tablet

Toshiba nabízí nový lehký a tenký tablet Regza AT700. V České republice zatím není k dostání, ale můžete si koupit jiné tablety této japonské značky. Datart.cz nabízí tablet Toshiba AT100 za necelých jedenáct tisíc. Přístroj nabízí až sedmihodinovu výdž baterie a desetipalcový HD dotyková displej.

Smartphone

Od října si můžete koupit nový stylový smartphone HTC Rhyme, který byl navržen i jako elegantní doplněk s řadou speciálního příslušenství. Mall.cz přístroj nabízí za 9869 korun.. Smartphone potěší ty, kteří hledí na zajímavý design a zároveň požadují rychlost, což zajišťuje gigahertzový procesor a operační systém Android 2.3.

Srovnat ceny všech produktů v různých obchodech můžete na Heureka.cz

 

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama