reklama
 

Jaké pánské parfémy jsou nejoblíbenější ? Víme to!

Jaké pánské parfémy patří k nejoblíbenějším? Jaké značky letí? Víme to!

Foto: Profimedia.cz

Jaké parfémy muži kupují? Jaké značky frčí? Zjistili jsme to!

Přinášíme vám žebříček nejoblíbenějších pánských parfémů českých e-shopů.

Hugo Boss vítězí

Nejoblíbenějším je toaletní voda Hugo Boss No. 6. Hlava vůně obsahuje jablko, citrusy, srdce: pelargónie, skořice, hřebíček a základ: santal, vetiver, cedr, olivové dřevo, ambrové tóny, pižmové tóny. Stomililitrové balení stojí 799 korun.

Toaletní voda Versace boduje

Druhé místo obsadila toaletní voda Versace Pour Homme. Pulsující fougerovou směs odlehčuje přítomnost bergamotu a pelargónie. Hlavu vůně otevírají citrusy z kalábrijské oblasti Diamante spolu s lístky a květy hořkých pomerančovníků. Srdce vůně je definováno květinově-minerálním aroma propojujícím stříbřitě zelené snítky šalvěje s bohatými květy modrých hyacintů. Mocný a svůdný akord přináší v základu cedrové a agarové dřevo, které spolu s ambrou, fazolí Tonka a pižmem propůjčují celé kompozici punc ryzí mužnosti. Stomililitrové balení pořídíte za 582 korun.

Vůně od Diora

Top tři uzavírá toaletní voda Fahrenheit od Christiana Diora. Hlavu vůně tvoří bergamot, citrón, levandule, květy hlohu, srdce je z včelího vosku, jantaru, květů fialky, základ obsahuje santalové dřevo, cedrové dřevo a kůži. Ceny stomililitrového balení začínají na 1426 korunách.

Značka Hugo Boss je oblíbená

V první desítce je toaletní voda Hugo značky Hugo Boss. 150mililitrové balení s rozprašovačem pořídíte od 889 korun. Srdce parfému tvoří hřebíček, šalvěj, listy pelargónie, cedrové dřevo, hlavu grapefruit, zelené jablko, máta, levandule, bazalka, cedrové listy a základ je z mechu, jedlové pryskyřice, pačuli, santalového dřeva a semiše. 

reklama

Komerční tip

reklama